Telemach [ Pretorianin ]
Obudowa komputera - co polecacie?
Rozglądam się za jakąś ciekawą obudową do komputera.
Mogę przeznaczyć na nią do 350-400 zł.
Czego oczekuję?
- ciekawego designu - przeźroczysta ścianka boczna mile widziana; ewentualnym uchwytem u góry też nie pogardzę, ale to w drugiej kolejności
- podręcznych złączy usb, słuchawka, mikrofon (może udałoby się też FireWire) z przodu
- jeśli już byłby LCD to jakiś ciekawy.
Chciałbym mieć coś innego niż zwykła skrzynka, ale też w granicach rozsądku.
Koszt obudowy nie pokrywa zasilacza oczywiście.
HOMIK666 [ B.O.R.Z.O ]
trochę więcej kosztuje ale fajna
DEXiu [ Generaďż˝ ]
Intel Cor 2 Duo [ Centurion ]
ja mam taka i jestem z niej bardzo zadowolony:
jeśli ona ci nie przypasi to któraś z tych;
radosh [ Major Enterprise Edition ]
Mi sie bardzo podoba ta:
Sa jeszcze takie z zielonym i niebieskim podswietleniem, do wyboru do koloru
Joshua1990 [ Konsul ]
Ja polecam Cooler Master CM 690. Osobiscie bardzo mi się podoba. Zasilacz montuje się na dole obudowy co jest duzym plusem. W zestawie są dolaczone 3 wentylatory 120mm :)