GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Obudowa komputera - co polecacie?

06.01.2008
13:22
[1]

Telemach [ Pretorianin ]

Obudowa komputera - co polecacie?

Rozglądam się za jakąś ciekawą obudową do komputera.

Mogę przeznaczyć na nią do 350-400 zł.

Czego oczekuję?
- ciekawego designu - przeźroczysta ścianka boczna mile widziana; ewentualnym uchwytem u góry też nie pogardzę, ale to w drugiej kolejności
- podręcznych złączy usb, słuchawka, mikrofon (może udałoby się też FireWire) z przodu
- jeśli już byłby LCD to jakiś ciekawy.

Chciałbym mieć coś innego niż zwykła skrzynka, ale też w granicach rozsądku.

Koszt obudowy nie pokrywa zasilacza oczywiście.

06.01.2008
13:36
[2]

HOMIK666 [ B.O.R.Z.O ]

trochę więcej kosztuje ale fajna

06.01.2008
13:38
[3]

DEXiu [ Generaďż˝ ]

06.01.2008
14:18
[4]

Intel Cor 2 Duo [ Centurion ]

ja mam taka i jestem z niej bardzo zadowolony:


jeśli ona ci nie przypasi to któraś z tych;


06.01.2008
14:19
[5]

radosh [ Major Enterprise Edition ]

Mi sie bardzo podoba ta:


Sa jeszcze takie z zielonym i niebieskim podswietleniem, do wyboru do koloru


Obudowa komputera - co polecacie? - radosh
06.01.2008
14:22
[6]

Joshua1990 [ Konsul ]

Ja polecam Cooler Master CM 690. Osobiscie bardzo mi się podoba. Zasilacz montuje się na dole obudowy co jest duzym plusem. W zestawie są dolaczone 3 wentylatory 120mm :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.