GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem ze sterownikami od ATI :/ Pomocy.

06.01.2008
13:11
[1]

yeef [ Pretorianin ]

Problem ze sterownikami od ATI :/ Pomocy.

Witam instaluje sterowniki do karty graficznej, nie ważne jakie stacze czy nowe.... wyskakuje mi błąd podczas instalacji " Nie znaleziono pliku INF" co zrobić?

Mam Windowsa Viste Ultimate 64

06.01.2008
13:16
[2]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

A instalujesz sterowniki do systemu 64bitowego?



Zaraz ktoś powie, żeby przeszedł na XP...

06.01.2008
13:20
[3]

Hugunumana [ Konsul ]

przejdz na Xpeka:P nie no musisz miec wer 64bit sterowników

06.01.2008
13:33
[4]

yeef [ Pretorianin ]

Tak stery są do 64 bitowego systemu.

06.01.2008
13:55
[5]

Dayton [ Senator ]

visty sie nie tyka, moze po serwis paku bedzie mozna pogrzebac patykiem :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.