yeef [ Pretorianin ]
Problem ze sterownikami od ATI :/ Pomocy.
Witam instaluje sterowniki do karty graficznej, nie ważne jakie stacze czy nowe.... wyskakuje mi błąd podczas instalacji " Nie znaleziono pliku INF" co zrobić?
Mam Windowsa Viste Ultimate 64
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
A instalujesz sterowniki do systemu 64bitowego?
Zaraz ktoś powie, żeby przeszedł na XP...
Hugunumana [ Konsul ]
przejdz na Xpeka:P nie no musisz miec wer 64bit sterowników
yeef [ Pretorianin ]
Tak stery są do 64 bitowego systemu.
Dayton [ Senator ]
visty sie nie tyka, moze po serwis paku bedzie mozna pogrzebac patykiem :)