
KUBOS [ Generaďż˝ ]
Nagrywanie Dema w UT3 - mały problem
No właśnie mam pytanko ,wiem że można nagrywać dema w Unreal Tournamnt 3 niestety odtwarzane demo można obejrzeć tylko w trybie TPP bardzo mi to przeszkadza ,probowałem przełączyć na tryb FPS ale jedyne co sie da zrobić to włączyć freecam i Tpp ,nie wiem może znacie jakąś komendę albo podpowiecie jak sie przełączyć w tryb TPP