GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nagrywanie Dema w UT3 - mały problem

06.01.2008
12:42
smile
[1]

KUBOS [ Generaďż˝ ]

Nagrywanie Dema w UT3 - mały problem

No właśnie mam pytanko ,wiem że można nagrywać dema w Unreal Tournamnt 3 niestety odtwarzane demo można obejrzeć tylko w trybie TPP bardzo mi to przeszkadza ,probowałem przełączyć na tryb FPS ale jedyne co sie da zrobić to włączyć freecam i Tpp ,nie wiem może znacie jakąś komendę albo podpowiecie jak sie przełączyć w tryb TPP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.