
MiSqOfF [ Junior ]
CoUnTeR StRiKe 1.6 NoN StEam
Siemka! kto gra w CoUnTer StRike 1.6 non steam???Poc co ktos stworzyły czity do tej gry ???gralem bez ale potem kolega mi wysłał:D i tera tak sobie mi sie gra.Ale są też dobre strony tego czita ECC5.2 .gdy się gra i masz staty 1zabity na 10 dedów to wtedy wlanczasz czity i grasz :D

Amadeusz ^^ [ World of Warcraft ]
3/10