GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CoUnTeR StRiKe 1.6 NoN StEam

06.01.2008
12:32
smile
[1]

MiSqOfF [ Junior ]

CoUnTeR StRiKe 1.6 NoN StEam

Siemka! kto gra w CoUnTer StRike 1.6 non steam???Poc co ktos stworzyły czity do tej gry ???gralem bez ale potem kolega mi wysłał:D i tera tak sobie mi sie gra.Ale są też dobre strony tego czita ECC5.2 .gdy się gra i masz staty 1zabity na 10 dedów to wtedy wlanczasz czity i grasz :D

06.01.2008
12:36
smile
[2]

Amadeusz ^^ [ World of Warcraft ]

3/10

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.