Selavie [ Centurion ]
Pieśn o CDA
Tak se myślałem i wymiśliłem
Rytm : mruczenie
1) Cda rulez Ahmmm Ahmmm
Wypas fulle no i teksty ahmmm ahmmm
Smuggler ciotka Ahmmm ahmmm
Dobija Antyfanow Ahmm Ahmmmm
Ref.) kocham CDA i tak zostanie Ahmmm Ahmmmm
Mac Abra teraz mi rozwiesza pranie ahmmmm ahmmmm
a jak do szkoły pójdę, to oni pracują
żeby byc najlepszym ahmmm ahmmmm
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
możesz mi określić co oznacza
Rytm: mruczenie
bo jestem po szkole muzycznej i takiego terminu nie słyszałem...
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
yyyyy mi sie nie podoba
Theodortfus_Ponętny [ Centurion ]
Specyficznie pozytywne
Kozi89 [ Senator ]
Zbyt wielkiej kariery w tej dziedzinie ci nie wróże...

djforever [ Senator ]
myślałem

Frogus121 [ Kitchen Vanquisher ]
< -- ^

Tyrone [ Generaďż˝ ]
Brawo!
Selavie [ Centurion ]
Kozi-----> wiem :)
Vidos [ Legend ]
Powstrzymując się od słów potępienia dla ciebie i twojej twórczości, proponował bym zerwania z jakąkolwiek twórczością z dziedziny pisania tekstów wierszy czy też piosenek, uwierz mi to jest uwłaczające, nie bierz się za coś na czym się nie znasz przy okazji oczerniając kogoś.
Radził bym raczej zainwestować w jakiś dobry śpiewnik przyśpiewek ludowych, wyniósł byś z niego przynajmniej trochę kultury osobistej.
ValkyreX [ Legend ]
Słabe, wyraźnie ci się nudziło ale myśleć już się nie chciało za wiele...
Devil_Son [ Sponge! ]
Rodzice kłamali. Nie jesteś specjalny, jesteś po prostu głupi.

Foks!k [ Volleball - ]
Na 100 % to wydrukują w następnym numerze .. xD

HOMIK666 [ B.O.R.Z.O ]
Widzę coś pozytywnego jeśli chodzi o tą "pieśń"----> jest krótka.
rt2 [ Pretorianin ]
Jesli masz wiecej niz 15 lat to mam nadzieje, ze nie zdolasz nigdy splodzic potomka

huba-uba [ Pretorianin ]
Selavie -> tekściarzem to ty nie zostaniesz
Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Rymy są takie... Bardzo dokładne :)
GOLowa Mandaryna nam rośnie xD
Serafin. [ Legionista ]
mycha, a wogóle wiesz co jest napisane na tym obrazku i czego on dotyczy?
KapCioch [ Konsul ]
O matko koniec świata już tuż tuż!!!!
garbi1337 [ Pretorianin ]
FLCL? yy ten WTF?
*tupie nogą w rytm mruczenia* -_-

litlat [ (A)//(E) ]
To już nawet śmieszne nie jest...

Lt.Matts [ I'll write my epitaph ]
<- xD

|kszaq| [ Senator ]
że - na - da

sulej013 [ Chor��y ]
ahmmmm ahmmm ahmmmm
smugler jeździ nowym mercem a mac abra gania z teściem ahmmm ahmmm
Marcin Orzeł [ Konsul ]
Czego to ludzie (z siebie) nie zrobią, żeby dostać się do SwS... Biednyś...

wornock [ Armin van Buuren ]
Super !

bmw m3 [ Pretorianin ]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]
ten temat podobnie jak ten obrazek.. -->
mycha921 [ Invisible ]
Serafin.>>>No, za bardzo się pospieszyłem :/ Ten miał pójść>
Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]
[24] - oddaje moje uczucia na ten temat :P

Anihillus [ Konsul ]
FLCL? yy ten WTF?
Bardziej to pierwsze, na WTF już za późno.
Co do pomysłu, tak trzymaj
<---

FunMen [ Call of Duty 4ever ]
O boże... dostaniesz się do SwS. Smuggler, chodź tu !!!