GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pieśn o CDA

06.01.2008
12:18
[1]

Selavie [ Centurion ]

Pieśn o CDA

Tak se myślałem i wymiśliłem

Rytm : mruczenie

1) Cda rulez Ahmmm Ahmmm
Wypas fulle no i teksty ahmmm ahmmm
Smuggler ciotka Ahmmm ahmmm
Dobija Antyfanow Ahmm Ahmmmm

Ref.) kocham CDA i tak zostanie Ahmmm Ahmmmm
Mac Abra teraz mi rozwiesza pranie ahmmmm ahmmmm
a jak do szkoły pójdę, to oni pracują
żeby byc najlepszym ahmmm ahmmmm

06.01.2008
12:22
[2]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

możesz mi określić co oznacza

Rytm: mruczenie

bo jestem po szkole muzycznej i takiego terminu nie słyszałem...

06.01.2008
12:29
[3]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

yyyyy mi sie nie podoba

06.01.2008
12:31
[4]

Theodortfus_Ponętny [ Centurion ]

Specyficznie pozytywne

06.01.2008
12:31
smile
[5]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

<-- oraz --->


Pieśn o CDA - DJ Pinata
06.01.2008
12:36
[6]

Kozi89 [ Senator ]

Zbyt wielkiej kariery w tej dziedzinie ci nie wróże...

06.01.2008
12:38
smile
[7]

djforever [ Senator ]

myślałem

06.01.2008
12:39
smile
[8]

Frogus121 [ Kitchen Vanquisher ]

< -- ^

06.01.2008
12:40
smile
[9]

Tyrone [ Generaďż˝ ]

Brawo!

06.01.2008
12:41
[10]

Selavie [ Centurion ]

Kozi-----> wiem :)

06.01.2008
12:47
[11]

Vidos [ Legend ]

Powstrzymując się od słów potępienia dla ciebie i twojej twórczości, proponował bym zerwania z jakąkolwiek twórczością z dziedziny pisania tekstów wierszy czy też piosenek, uwierz mi to jest uwłaczające, nie bierz się za coś na czym się nie znasz przy okazji oczerniając kogoś.
Radził bym raczej zainwestować w jakiś dobry śpiewnik przyśpiewek ludowych, wyniósł byś z niego przynajmniej trochę kultury osobistej.

06.01.2008
12:49
[12]

ValkyreX [ Legend ]

Słabe, wyraźnie ci się nudziło ale myśleć już się nie chciało za wiele...

06.01.2008
13:10
[13]

mycha921 [ Invisible ]


Pieśn o CDA - mycha921
06.01.2008
13:14
[14]

Devil_Son [ Sponge! ]

Rodzice kłamali. Nie jesteś specjalny, jesteś po prostu głupi.

06.01.2008
13:15
smile
[15]

Foks!k [ Volleball - ]

Na 100 % to wydrukują w następnym numerze .. xD

06.01.2008
13:17
smile
[16]

HOMIK666 [ B.O.R.Z.O ]

Widzę coś pozytywnego jeśli chodzi o tą "pieśń"----> jest krótka.

06.01.2008
13:18
[17]

rt2 [ Pretorianin ]

Jesli masz wiecej niz 15 lat to mam nadzieje, ze nie zdolasz nigdy splodzic potomka

06.01.2008
13:19
smile
[18]

huba-uba [ Pretorianin ]

Selavie -> tekściarzem to ty nie zostaniesz

06.01.2008
13:26
[19]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Rymy są takie... Bardzo dokładne :)

GOLowa Mandaryna nam rośnie xD

06.01.2008
13:26
[20]

Serafin. [ Legionista ]

mycha, a wogóle wiesz co jest napisane na tym obrazku i czego on dotyczy?

06.01.2008
13:29
smile
[21]

wishram [ lets dance ]


Pieśn o CDA - wishram
06.01.2008
13:29
[22]

KapCioch [ Konsul ]

O matko koniec świata już tuż tuż!!!!

06.01.2008
13:33
[23]

garbi1337 [ Pretorianin ]

FLCL? yy ten WTF?

*tupie nogą w rytm mruczenia* -_-

06.01.2008
13:35
smile
[24]

siekator [ Król Rybak ]


Pieśn o CDA - siekator
06.01.2008
13:39
smile
[25]

litlat [ (A)//(E) ]

To już nawet śmieszne nie jest...

06.01.2008
13:39
smile
[26]

Lt.Matts [ I'll write my epitaph ]

<- xD

06.01.2008
14:28
[27]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Arnie ma rację, nie pisz więcej ->


Pieśn o CDA - dave_mgs
06.01.2008
14:34
smile
[28]

|kszaq| [ Senator ]

że - na - da

06.01.2008
15:41
smile
[29]

ProteZ [ Generau ]

:|


Pieśn o CDA - ProteZ
06.01.2008
15:57
smile
[30]

gofer [ tifoso ]


Pieśn o CDA - gofer
06.01.2008
16:32
smile
[31]

sulej013 [ Chor��y ]

ahmmmm ahmmm ahmmmm
smugler jeździ nowym mercem a mac abra gania z teściem ahmmm ahmmm

06.01.2008
16:34
[32]

Marcin Orzeł [ Konsul ]

Czego to ludzie (z siebie) nie zrobią, żeby dostać się do SwS... Biednyś...

06.01.2008
16:36
smile
[33]

wornock [ Armin van Buuren ]

Super !

06.01.2008
16:38
smile
[34]

bmw m3 [ Pretorianin ]

06.01.2008
16:38
smile
[35]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

ten temat podobnie jak ten obrazek.. -->


Pieśn o CDA - Sir klesk
06.01.2008
16:44
[36]

mycha921 [ Invisible ]

Serafin.>>>No, za bardzo się pospieszyłem :/ Ten miał pójść>


Pieśn o CDA - mycha921
06.01.2008
16:47
[37]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

[24] - oddaje moje uczucia na ten temat :P

06.01.2008
16:49
smile
[38]

Anihillus [ Konsul ]

FLCL? yy ten WTF?
Bardziej to pierwsze, na WTF już za późno.

Co do pomysłu, tak trzymaj
<---

06.01.2008
16:55
smile
[39]

FunMen [ Call of Duty 4ever ]

O boże... dostaniesz się do SwS. Smuggler, chodź tu !!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.