GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ile powinno byc Misji w Command & Conquer 1 i Red Alert 1 ?

06.01.2008
12:12
smile
[1]

lolek155 [ Pretorianin ]

Ile powinno byc Misji w Command & Conquer 1 i Red Alert 1 ?

Razem z dodatkami . Bo chyba czegos mi brakuje - mam The First Decade ....

06.01.2008
12:37
smile
[2]

lolek155 [ Pretorianin ]

up

06.01.2008
12:48
[3]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

W Command & Conquer piętnaście dla GDI, trzynaście dla Bractwa Nod, a w Red Alert po czternaście dla każdej ze stron. Nie rozumiem, jak może Ci czegoś brakować, skoro wszystkie misje są w jednym pliku.

06.01.2008
12:55
smile
[4]

lolek155 [ Pretorianin ]

Ja mam w RA po 17 dla kazdej ze stron . CHODZI MI O GRY Z DODATKAMI !

06.01.2008
13:05
[5]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

W Covert Operations Nod - 7, GDI - 8. W Counter Strike Alianci - 8, Sowieci - 8. W Aftermath Alianci - 9, Sowieci - 9.

06.01.2008
13:08
[6]

lolek155 [ Pretorianin ]

A w Command & Conquer z obydwoma dodatka mi mam 7 GDI i 8 NOD :/ moze misje sie odblukuja jak przejde troche ?

A w C&C RA razem z dodatkami po 17 dla kazdej ze stron ...

06.01.2008
13:44
[7]

lolek155 [ Pretorianin ]

up [6]

06.01.2008
14:06
[8]

lolek155 [ Pretorianin ]

Czy to mozliwe zebym mial za malo misji ? Bo na wiki przeczytalem ze w samym dodatku do C&C 1 jest nowych 15 misji a ja mam ogolnie 15 :/ Czy ten dodatek jakos sie wlacza ? Czy te misje sa dsotepne dopiero po przejsciu gry ? Prosze o jakas jasna odpowiedz bo U.V. wyjasnil mi troche ksiazkowo a ja chce wiedziec co moge miec zle i ile dokladnie powinno byc misji w ekranie wyboru misji - W COMMAND & CONQUER 1 I C&C RED ALERT 1 RAZEM Z DODATKAMI DO TYCH GIER - (WSZYSTKIMI)

06.01.2008
14:26
[9]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Chłopie... W Command & Conquer masz standardowo kampanie GDI i Bractwa Nod, w których misje przechodzisz po kolei. Kampania Nod zawiera 13 scenariuszy, GDI piętnaście. Oprócz tego dodatek The Covert Operations wprowadza piętnaście dodatkowych, luźnych misji, które są dostępne w menu New Missions. Podobnie sytuacja wygląda w Red Alert.

I nie, nie jest możliwe żeby brakowało Ci jakichkolwiek misji.

06.01.2008
14:34
smile
[10]

lolek155 [ Pretorianin ]

aaaaaaaa juz rozumiem :) Jesli biore new game - to mam misje z podstawowej wersji a jesli new missions to misje z dodatkow :D Luz :) DZieki za wytlumaczenie :*

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.