GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Arboleda, Frankowski, Garguła, Iwański, Krzynówek.

06.01.2008
12:11
smile
[1]

kondziol6 [ Centurion ]

Arboleda, Frankowski, Garguła, Iwański, Krzynówek.

Myślicie że gdzie pójdą Ci piłkarze do jakich klubów?
Ja mysle ze Arboleda do Korony chociaż wolałbym żeby do Lecha i mam taką nadzieję!!!
Frankowski myślę że znowu pójdzie za granice.
A Krzynówek do Wisły.
Garguła i Iwański zostaną w swoich klubach.

06.01.2008
12:31
[2]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Czemu im psujesz Karierę Krzynówek do Wisły chyba jak będzie siedział na ławce w Barcelonie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.