
kondziol6 [ Centurion ]
Arboleda, Frankowski, Garguła, Iwański, Krzynówek.
Myślicie że gdzie pójdą Ci piłkarze do jakich klubów?
Ja mysle ze Arboleda do Korony chociaż wolałbym żeby do Lecha i mam taką nadzieję!!!
Frankowski myślę że znowu pójdzie za granice.
A Krzynówek do Wisły.
Garguła i Iwański zostaną w swoich klubach.
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Czemu im psujesz Karierę Krzynówek do Wisły chyba jak będzie siedział na ławce w Barcelonie