GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Darmowy starter w Orange?

06.01.2008
12:00
smile
[1]

Fifura [ RHCP ]

Darmowy starter w Orange?

Czy ten starter jest aby napewno zupełnie za darmo? Orientuje się ktoś może? Zamawiał to ktoś?

06.01.2008
12:02
smile
[2]

kkazz [ Konsul ]

tak jest za darmo :) bo zamawialem :)

06.01.2008
12:18
smile
[3]

Fifura [ RHCP ]

ok, fajnie, dzięki wielkie :]

06.01.2008
12:23
[4]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

Starter jest za darmo, dostajesz 10zł za każdym doładowaniem z kuponu (nie liczy się np.doładowanie przez przelew internetowy:/) przez 12 m-cy.

06.01.2008
12:25
[5]

zoor!n [ Zoor!N ]

Fifura --> Tylko nie licz, że te 120 zł na usługi w Orange będziesz miał od razu na karcie, więc opcja zamawiam, wydzwaniam, zamawiam itd. odpada. Poza tym możesz zamówić max. 5 starterów w ramach tej oferty. Patrz odpowiednie punkty regulaminu (przed zamówieniem radziłbym go przeczytać w całości):

7. Bonus w wysokości 10 zł jest przyznawany przy pierwszych 12 doładowaniach konta Startera kwotą nie mniejszą niż 25 zł (z zastrzeżeniem pkt 9).
W sumie Użytkownik może otrzymać 120 zł dodatkowych środków.

9. W przypadku doładowania konta kwotą mniejszą niż 25 zł bądź za pomocą Punktów Profit, karty Orange Extraklasa, telefonu z rachunkiem i każdego
doładowania elektronicznego, za wyjątkiem doładowania z bankomatu i wydruku z terminala, konto Użytkownika zostanie doładowane, ale Bonus
nie zostanie przyznany.

12. W ramach Oferty można zamówić maksymalnie pięć Starterów. W przypadku zamówienia większej ilości Starterów zamówienie, w części
przekraczającej limit, nie zostanie zrealizowane.


© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.