polak111 [ T42 ]
OC ASUS Radeon X1950 Pro
Jak bardzo udało Wam się podkręcić kartę z tematu ? Wiem, że jest ona słabo podkręcalna jednak chciałbym wycisnąć z niej ostatnie soki, ale żeby oczywiście nic się złego z nią nie stało ;).