GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

OC ASUS Radeon X1950 Pro

06.01.2008
11:37
[1]

polak111 [ T42 ]

OC ASUS Radeon X1950 Pro

Jak bardzo udało Wam się podkręcić kartę z tematu ? Wiem, że jest ona słabo podkręcalna jednak chciałbym wycisnąć z niej ostatnie soki, ale żeby oczywiście nic się złego z nią nie stało ;).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.