GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ocena strony

06.01.2008
11:33
smile
[1]

ashia [ Konsul ]

Ocena strony

Proszę o konstruktywną ocenę wyglądu strony i ewentualne sugestie co jeszcze można dodać lub poprawić. Pozdrawiam



06.01.2008
12:44
smile
[2]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Ogólnie jest OK, ale mógłbys zrobic trochę większe literki(jeśli jest to możliwe).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.