
ashia [ Konsul ]
Ocena strony
Proszę o konstruktywną ocenę wyglądu strony i ewentualne sugestie co jeszcze można dodać lub poprawić. Pozdrawiam

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Ogólnie jest OK, ale mógłbys zrobic trochę większe literki(jeśli jest to możliwe).