GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czy Lubicie swoje rodzeństwo?

06.01.2008
10:53
[1]

Master BaraBaron [ Centurion ]

czy Lubicie swoje rodzeństwo?

Czy lubicie swoje rodzeństwo

JA go nie lubie i wiele razy go skopałem

06.01.2008
10:57
[2]

^^MyKs^^ [ Centurion ]

No ba że tak!!

Mój brat jest starszy odemnie o 5 lat:D Czyli w tym roku już nie będzie miał -naście. Wracając do tematu to mam najlepszego brata pod słońcem!! Jak wszyscy czasami się pokłócimy itp itd ale ogólnie to jest to jedna z lepszych osób jakich znam! a znam sporo:D

06.01.2008
11:02
[3]

litlat [ (A)//(E) ]

Uwielbiam. Bo nie mam rodzeństwa :]

06.01.2008
11:03
[4]

Santaix [ Chor��y ]

Ja mam siostre o 9 lat starsza :D Bardzo ja lubie ! Jest super !

spoiler start

Czasami daje kaske itp. :D

spoiler stop

06.01.2008
11:03
[5]

Morbus [ TIR DRIVER ]

ja kiedys nienawidzilem siostry :P no ale teraz 100diuje wiec juz tu prawie nie mieszka a ja pracuje malo sie widujemy i jest znacznei lepiej ;p

06.01.2008
11:05
[6]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Kiedyś z bratem była ciągła wojna, ale teraz jesteśmy dorośli i jakoś się dogadujemy.

06.01.2008
11:07
[7]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Na początek - moje rodzeństwo jest starsze ode mnie o niewiele ponad 10 lat :P

Nie lubię swojego brata, w ogóle z nim nie gadam, chyba, że coś się w kompie psuje albo zapyta "co to za film/gra". Cały czas prawie siedzi przy kompie do 23 i nic nie robi, tylko rozkazuje i wyjada mi Corn Flake'sy :P. Ogólnie w domu jest lepiej jak go nie ma (wyjeżdża do pracy za granicę, tylko teraz wrócił bo ostatni rok studiów, jak skończy to niech spier**la stąd :P), większy spokój, czysto w domu (wszędzie zostawia po sobie brudne naczynia) i więcej wszystkiego dla mnie :>

Inaczej jest z siostrą, która akurat jest za granicą, można z nią pogadać normalnie.

Wniosek - wolałbym być jedynakiem ;p

06.01.2008
11:07
[8]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Lubię. Czemu miałbym nie lubić?

06.01.2008
11:10
[9]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Mam siostrę o 3 lata starszą i nawet ona mi powiedziała "wiesz, bo ja czasami cie nie lubie", więc chyba jasne. Czasami dochodzi do sporów, no ale to w sumie normalne jest...

06.01.2008
11:17
[10]

Kumavan [ Bad to the bone ]

5 lat młodsza siostra. Makabra. Nie trawię. Chyba najgorszy układ pod słońcem, jaki może być. Starsza siostra, młodszy/starszy brat - na pewno byśmy się dogadali.

06.01.2008
11:19
[11]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

*nie wykryto rodzeństwa*

06.01.2008
11:20
[12]

gromusek [ Street View ]

Dzieci jak dorosniecie to polubicie rodzenstwo

06.01.2008
11:21
[13]

metti94 [ Pretorianin ]

SIOSTRA O 4 LATA STARSZA ALE JEST W POZO

06.01.2008
11:22
[14]

Igierr [ Isilven ]

mam młodszego brata... resztę możecie sobie wyobrazić...

06.01.2008
11:24
smile
[15]

Tiger999 [ Pretorianin ]

Ja mam brata o 7 lat starszego. Menda jest i tyle. Jest dla mnie tylko wtedy mily jak musze mu w czyms pomoc. Rozmowa z nim trwajaca dluzej niz pol godziny konczy sie klotnia

06.01.2008
11:33
[16]

mefek [ Konsul ]

Rodzeństwa nie mam i się cieszę jak popatrzę na rodzeństwo kolegów.

06.01.2008
11:45
smile
[17]

Kozi89 [ Senator ]

Lubię. Kilka lat temu powiedziałbym inaczej, ale wyrosłem z tego

06.01.2008
11:47
[18]

Vidos [ Legend ]

Rodzeństwa nie mam i nie ukrywam że chciał bym mieć.

06.01.2008
11:49
[19]

egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]

Lubię :D mój brat jest o 7 lat starszy odemnie ale i tak sie świetnie dogadujemy :D

06.01.2008
11:56
smile
[20]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Polubie jak zmądrzeje :)

06.01.2008
12:03
[21]

szpicek [ Junior ]

trohe :p

06.01.2008
12:07
[22]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Ja mam 16 lat, jeden brat ma 24, drugi 27, więc ;) nie da się ich nie lubić.

06.01.2008
12:14
[23]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

Lubie i bez problemow sie z nia dogaduje. jako ze szybko zrozumialem ze dla mojej 6 lat starszej siostry jak i dla innych, zawsze gorzej miec mlodsze rodzenstwo. choc moze to tez dlatego ze to naprawde fajna osobka. zawsze (czyli jak cos juz tam rozumialem czyli jak mialem ok 8 lat) bardzo szanowalem moja siostre i jej prywatnosc wiec ona byla dla mnie ok :) no i to ona poczestowala mnie pierwszym w zyciu piwem w wieku 10 lat :) nie ma to jak starsza siostra, no a teraz ma 22 lata, od grudnia mieszka sama, w wigilie sie zarenczyla i strasznie mnie to cieszy :] choc troszke pusto w domku bez niej :/

06.01.2008
12:14
smile
[24]

EG2006_43107114 [ Senator ]

Nie mam i nie chę mieć.

06.01.2008
12:15
[25]

szaszłyka? [ Leo Messi ]

Brat - starszy ode mnie o 16lat :P - najbardziej zajebista osoba jaką znam :)
Siostra - starsza ode mnie o 10lat - w połowie jędza (:D) w połowie spoko luz człowiek

06.01.2008
12:23
[26]

.:Gogetto:.® [ Konsul ]

Nienawidzę. Mam dwie siostry (bliźniaczki) młodsze o 6 lat. Zawsze za nie wszystko muszę robić i zawsze za nie muszę się tłumaczyć. Jak coś zrobią w domu to jest na mnie, bo niby ich nie dopilnowałem. Oprócz tego jak gadać dzieckiem co dopiero podstawówke kończy?

06.01.2008
12:26
[27]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Kocham no bo daje kasy

06.01.2008
12:28
[28]

dudka [ Legend ]

nie mam rodzeństwa

ale za to mam mnóstwo małych kuzynów... którzy potrafią utruć życie jak nikt inny na świecie

06.01.2008
12:32
smile
[29]

Puchciol [ Pretorianin ]

wiecie, no mam siorke o 5 lat młodsza i brata o 7 lat starszego ,
siorka:
no tak troche , wiecie beczy ciagle ,ale ja kocham
brat:
no czasami (często)sie kkłucimy i lejemy , no ale ściaga gry, itp , ale go kocham

06.01.2008
12:34
[30]

Theodortfus_Ponętny [ Centurion ]

Czasem lubie czasem, nie ale moja siora ogólnie jest spoko

06.01.2008
12:37
[31]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Czy lubię swoją siostrę? Tak, tak, trzy razy tak:) To zdecydowanie najlepsza siostrzyczka pod słońcem. Jest już zaręczona i za jakiś czas wyjdzie za mąż(jest o 10 lat starsza ode mnie:) ), więc zapewne się zmyje z domu, a szkoda, bo naprawdę ją uwielbiam:)

06.01.2008
12:39
[32]

nutkaaa [ Panna B. ]

Zależy od dnia :) Czasem bywa tak, że strasznie mnie denerwują, ale generalnie się dogadujemy ;) Żeby nie było mam starsze rodzeństwo o 2 i 9 lat ode mnie :)

06.01.2008
12:40
[33]

Boroova [ Jožin z bažin ]

Starszego brata (29 lat) do dzis nie moge przetrawic. Od zawsze cos miedzy nami zgrzytalo.

Mlodszego braciszka (11 lat) BARDZO lubie. Najfajniejszy na swiecie.

06.01.2008
12:41
[34]

ValkyreX [ Legend ]

Zależy od dnia...

Niestety mam tylko brata 3 lata młodszego. Siostrę fajniej byłoby mieć chyba w tym wieku. :)

06.01.2008
12:42
[35]

Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]

Starsza siostra o 10 lat. Kiedys mnie tlukla ostro (w sumie jej sie nie dziwie ;P), ale teraz mamy naprawde dobry kontakt. Moze to dlatego, ze teraz widuje sie z nia praktycznie tylko co swieta ;).

06.01.2008
12:52
smile
[36]

Pan P. [ Konsul ]

Mam brata 13 lat starszego, więc w sumie nigdy się specjalnie nie trzymaliśmy - za duża różnica czasu.
Gdy ja interesowałem się babkami z piasku, to on prowadził aktywne życie seksualne.
Gdy ja miałem pierwszą pannę, to on właśnie wziął ślub.
Gdy ja wylądowałem pierwszy raz z panną w łóżku, to on miał już córkę w zaawansowanym stadium.

Lubić? Nie wiem, bo praktycznie się nie znamy. Szanować szanuję na pewno.

06.01.2008
12:53
[37]

milanista [ Brother Of Metal ]

mam brata (blizniaka) i chociaz bardzo czesto sie klocimy to jednak jest w porzadku

06.01.2008
12:53
smile
[38]

boskijaro [ Senator ]

Lubię, szczególnie że brat teraz jest na studiach i widuję go raz na 2-3 tygodnie jak na weekend przyjedzie :) Wcześniej też go lubiłem, spoko jest :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.