Master BaraBaron [ Centurion ]
czy Lubicie swoje rodzeństwo?
Czy lubicie swoje rodzeństwo
JA go nie lubie i wiele razy go skopałem
^^MyKs^^ [ Centurion ]
No ba że tak!!
Mój brat jest starszy odemnie o 5 lat:D Czyli w tym roku już nie będzie miał -naście. Wracając do tematu to mam najlepszego brata pod słońcem!! Jak wszyscy czasami się pokłócimy itp itd ale ogólnie to jest to jedna z lepszych osób jakich znam! a znam sporo:D
litlat [ (A)//(E) ]
Uwielbiam. Bo nie mam rodzeństwa :]
Santaix [ Chor��y ]
Ja mam siostre o 9 lat starsza :D Bardzo ja lubie ! Jest super !
Morbus [ TIR DRIVER ]
ja kiedys nienawidzilem siostry :P no ale teraz 100diuje wiec juz tu prawie nie mieszka a ja pracuje malo sie widujemy i jest znacznei lepiej ;p
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Kiedyś z bratem była ciągła wojna, ale teraz jesteśmy dorośli i jakoś się dogadujemy.
Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
Na początek - moje rodzeństwo jest starsze ode mnie o niewiele ponad 10 lat :P
Nie lubię swojego brata, w ogóle z nim nie gadam, chyba, że coś się w kompie psuje albo zapyta "co to za film/gra". Cały czas prawie siedzi przy kompie do 23 i nic nie robi, tylko rozkazuje i wyjada mi Corn Flake'sy :P. Ogólnie w domu jest lepiej jak go nie ma (wyjeżdża do pracy za granicę, tylko teraz wrócił bo ostatni rok studiów, jak skończy to niech spier**la stąd :P), większy spokój, czysto w domu (wszędzie zostawia po sobie brudne naczynia) i więcej wszystkiego dla mnie :>
Inaczej jest z siostrą, która akurat jest za granicą, można z nią pogadać normalnie.
Wniosek - wolałbym być jedynakiem ;p
COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Lubię. Czemu miałbym nie lubić?
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Mam siostrę o 3 lata starszą i nawet ona mi powiedziała "wiesz, bo ja czasami cie nie lubie", więc chyba jasne. Czasami dochodzi do sporów, no ale to w sumie normalne jest...
Kumavan [ Bad to the bone ]
5 lat młodsza siostra. Makabra. Nie trawię. Chyba najgorszy układ pod słońcem, jaki może być. Starsza siostra, młodszy/starszy brat - na pewno byśmy się dogadali.
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
*nie wykryto rodzeństwa*
gromusek [ Street View ]
Dzieci jak dorosniecie to polubicie rodzenstwo
metti94 [ Pretorianin ]
SIOSTRA O 4 LATA STARSZA ALE JEST W POZO
Igierr [ Isilven ]
mam młodszego brata... resztę możecie sobie wyobrazić...

Tiger999 [ Pretorianin ]
Ja mam brata o 7 lat starszego. Menda jest i tyle. Jest dla mnie tylko wtedy mily jak musze mu w czyms pomoc. Rozmowa z nim trwajaca dluzej niz pol godziny konczy sie klotnia
mefek [ Konsul ]
Rodzeństwa nie mam i się cieszę jak popatrzę na rodzeństwo kolegów.

Kozi89 [ Senator ]
Lubię. Kilka lat temu powiedziałbym inaczej, ale wyrosłem z tego
Vidos [ Legend ]
Rodzeństwa nie mam i nie ukrywam że chciał bym mieć.
egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]
Lubię :D mój brat jest o 7 lat starszy odemnie ale i tak sie świetnie dogadujemy :D

Janczes [ You'll never walk alone ]
Polubie jak zmądrzeje :)
szpicek [ Junior ]
trohe :p
endrju771 [ Teleinformatyk ]
Ja mam 16 lat, jeden brat ma 24, drugi 27, więc ;) nie da się ich nie lubić.
MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
Lubie i bez problemow sie z nia dogaduje. jako ze szybko zrozumialem ze dla mojej 6 lat starszej siostry jak i dla innych, zawsze gorzej miec mlodsze rodzenstwo. choc moze to tez dlatego ze to naprawde fajna osobka. zawsze (czyli jak cos juz tam rozumialem czyli jak mialem ok 8 lat) bardzo szanowalem moja siostre i jej prywatnosc wiec ona byla dla mnie ok :) no i to ona poczestowala mnie pierwszym w zyciu piwem w wieku 10 lat :) nie ma to jak starsza siostra, no a teraz ma 22 lata, od grudnia mieszka sama, w wigilie sie zarenczyla i strasznie mnie to cieszy :] choc troszke pusto w domku bez niej :/

EG2006_43107114 [ Senator ]
Nie mam i nie chę mieć.
szaszłyka? [ Leo Messi ]
Brat - starszy ode mnie o 16lat :P - najbardziej zajebista osoba jaką znam :)
Siostra - starsza ode mnie o 10lat - w połowie jędza (:D) w połowie spoko luz człowiek
.:Gogetto:.® [ Konsul ]
Nienawidzę. Mam dwie siostry (bliźniaczki) młodsze o 6 lat. Zawsze za nie wszystko muszę robić i zawsze za nie muszę się tłumaczyć. Jak coś zrobią w domu to jest na mnie, bo niby ich nie dopilnowałem. Oprócz tego jak gadać dzieckiem co dopiero podstawówke kończy?
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Kocham no bo daje kasy
dudka [ Legend ]
nie mam rodzeństwa
ale za to mam mnóstwo małych kuzynów... którzy potrafią utruć życie jak nikt inny na świecie

Puchciol [ Pretorianin ]
wiecie, no mam siorke o 5 lat młodsza i brata o 7 lat starszego ,
siorka:
no tak troche , wiecie beczy ciagle ,ale ja kocham
brat:
no czasami (często)sie kkłucimy i lejemy , no ale ściaga gry, itp , ale go kocham
Theodortfus_Ponętny [ Centurion ]
Czasem lubie czasem, nie ale moja siora ogólnie jest spoko
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Czy lubię swoją siostrę? Tak, tak, trzy razy tak:) To zdecydowanie najlepsza siostrzyczka pod słońcem. Jest już zaręczona i za jakiś czas wyjdzie za mąż(jest o 10 lat starsza ode mnie:) ), więc zapewne się zmyje z domu, a szkoda, bo naprawdę ją uwielbiam:)
nutkaaa [ Panna B. ]
Zależy od dnia :) Czasem bywa tak, że strasznie mnie denerwują, ale generalnie się dogadujemy ;) Żeby nie było mam starsze rodzeństwo o 2 i 9 lat ode mnie :)
Boroova [ Jožin z bažin ]
Starszego brata (29 lat) do dzis nie moge przetrawic. Od zawsze cos miedzy nami zgrzytalo.
Mlodszego braciszka (11 lat) BARDZO lubie. Najfajniejszy na swiecie.
ValkyreX [ Legend ]
Zależy od dnia...
Niestety mam tylko brata 3 lata młodszego. Siostrę fajniej byłoby mieć chyba w tym wieku. :)
Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]
Starsza siostra o 10 lat. Kiedys mnie tlukla ostro (w sumie jej sie nie dziwie ;P), ale teraz mamy naprawde dobry kontakt. Moze to dlatego, ze teraz widuje sie z nia praktycznie tylko co swieta ;).

Pan P. [ Konsul ]
Mam brata 13 lat starszego, więc w sumie nigdy się specjalnie nie trzymaliśmy - za duża różnica czasu.
Gdy ja interesowałem się babkami z piasku, to on prowadził aktywne życie seksualne.
Gdy ja miałem pierwszą pannę, to on właśnie wziął ślub.
Gdy ja wylądowałem pierwszy raz z panną w łóżku, to on miał już córkę w zaawansowanym stadium.
Lubić? Nie wiem, bo praktycznie się nie znamy. Szanować szanuję na pewno.
milanista [ Brother Of Metal ]
mam brata (blizniaka) i chociaz bardzo czesto sie klocimy to jednak jest w porzadku

boskijaro [ Senator ]
Lubię, szczególnie że brat teraz jest na studiach i widuję go raz na 2-3 tygodnie jak na weekend przyjedzie :) Wcześniej też go lubiłem, spoko jest :D