GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Eye of the tiger... itd.

06.01.2008
10:53
[1]

Sampel [ Centurion ]

Eye of the tiger... itd.

Witam. Prosze podawac tytuly piosenek typu Survivor - eye of the tiger , Europe - The Final Countdown. Wiadomo chodzi o piosenki energiczne, motywujace. Z gory dzieki

06.01.2008
11:12
smile
[2]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Mortal Combat theme,
Piraci z karaibów - ścieżka dziwiękowa,
Queen - większość kawałków typu we are champions.

06.01.2008
11:25
[3]

Sznapi [ Parufka ]

Racja, Queen ma dużo takich kawałków: The Show Must Go On, We Will Rock You, wspomniane We Are the Champions, I Want It All, I Want to Break Free itd.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.