KaeSiak [ Pretorianin ]
America's Army
Zna ktoś jakiś dobry server z którego można ściągnąć najnowszą wersję AA (2.8.2) ? Najlepiej gdyby był polski ( może być płatny ). Nie rozumiem dlaczego na GOLu nie ma najnowszej wersji :/
Matt [ I Am The Night ]
prosze: