GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak oceniacie ten sprzet?

06.01.2008
09:23
[1]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

Jak oceniacie ten sprzet?



Jak oceniacie możliwości rozbudowy tego zestawu?
Grafika zintegrowana, tylko 1GB ram i procek taki słaby bo chodziło mo o to żeeby je wymienić jak sprzedam części ze starego kompa, nie mam tyle kasy żeby kupić wszystko od razu.
Obudowe mam starą

06.01.2008
10:57
[2]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

up

06.01.2008
11:09
[3]

radosh [ Major Enterprise Edition ]

Sprzet do pracy biurowej, nic wiecej. BTW a gdzie grafika ?

06.01.2008
11:41
[4]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

pytam się o możliwości rozbudowy tego sprzetu a nie jaki on jest w tej chwili.
grafika jest zintegrowana *6100),
Chodiz mi np, o to czy zasilacz wystarczy, procka jakiego jeszcze wstawie X2, kilka GB ramu, dysk czy pojemny - o to mi chodzi

06.01.2008
11:44
[5]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

eh ale zamieszałeś manuel...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.