Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]
Jak oceniacie ten sprzet?
Jak oceniacie możliwości rozbudowy tego zestawu?
Grafika zintegrowana, tylko 1GB ram i procek taki słaby bo chodziło mo o to żeeby je wymienić jak sprzedam części ze starego kompa, nie mam tyle kasy żeby kupić wszystko od razu.
Obudowe mam starą
Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]
up
radosh [ Major Enterprise Edition ]
Sprzet do pracy biurowej, nic wiecej. BTW a gdzie grafika ?
Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]
pytam się o możliwości rozbudowy tego sprzetu a nie jaki on jest w tej chwili.
grafika jest zintegrowana *6100),
Chodiz mi np, o to czy zasilacz wystarczy, procka jakiego jeszcze wstawie X2, kilka GB ramu, dysk czy pojemny - o to mi chodzi
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
eh ale zamieszałeś manuel...