GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Komiks-> Problem

06.01.2008
09:19
smile
[1]

Rezort [ Generaďż˝ ]

Komiks-> Problem

Mam na j.polski namalowac komiks na kartce A4, 10 kadrów, Temat: Życie klasy, Życie szkoły.
Tylko ja wogóle nie umiem malowac komiksów, a co dopiero wpasc na jakis nedzny komiks na temat klasy lub szkoly.Mam teraz do was prosbe,mozecie mi dac jakies pomysly na ten komiks ??
W komiksie nie moze byc:
-obrazania innych
-wulgaryzmu
-przemocy

Więc czekam na jakies pomysly ;)



*jesli ktos ma zamiar pisac nie na temat,niech lepiej nic nie pisze

06.01.2008
09:46
[2]

Narmo [ nikt ]

Nieprawidłowa kategoria.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.