GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vista - automatyczne wylogowywanie

06.01.2008
03:22
[1]

niczyj [ Pretorianin ]

Vista - automatyczne wylogowywanie

Po jakims czasie nieuzywania laptopa, wyłacza mi sie ekran i wylogowywuje system. Jak mozna to zmienic? Ekran może się wyłączać ale strasznie wkurza ciągłe ponowne zalogowywanie do kompa...

06.01.2008
03:27
[2]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

w opcjach wygaszacza ekranu

prawym na pulpit i wybierz personalizuj

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.