niczyj [ Pretorianin ]
Vista - automatyczne wylogowywanie
Po jakims czasie nieuzywania laptopa, wyłacza mi sie ekran i wylogowywuje system. Jak mozna to zmienic? Ekran może się wyłączać ale strasznie wkurza ciągłe ponowne zalogowywanie do kompa...
Scatterhead [ łapaj dzień ]
w opcjach wygaszacza ekranu
prawym na pulpit i wybierz personalizuj