GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z wyborem ramu potrzebuje "fachowca" +screen

06.01.2008
01:17
[1]

Tomek2005 [ Pretorianin ]

Problem z wyborem ramu potrzebuje "fachowca" +screen

Więc chce kupić 2GB ramu ale nie wiem jaki : / jestem zielony jeżeli chodzi o te cyferki,literki itd... Obok pokazuje screena z everestu który mam nadzieje mówi wam wszystko jaki ram musze kupić


Problem z wyborem ramu potrzebuje "fachowca" +screen - Tomek2005
06.01.2008
01:30
[2]

zmudix [ palnik ]

Szukaj takiego z oznaczeniem PC3200, lub na szynę 400MHz.

Tam masz napisane, że magistrala ma 200MHz, ale w praktyce podaje się już pomnożoną przez 2 (DDR - Double Data Rate, czyli mnożymy częstotliwość magistrali razy dwa i mamy efektywną szybkość). Mam nadzieję, że to Ci wystarcza. :)

06.01.2008
13:24
[3]

Tomek2005 [ Pretorianin ]

Czyli np. Jak kupie ram PC2700 bo widziałem takie również z szyną 400 to będzie ok?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.