Tomek2005 [ Pretorianin ]
Problem z wyborem ramu potrzebuje "fachowca" +screen
Więc chce kupić 2GB ramu ale nie wiem jaki : / jestem zielony jeżeli chodzi o te cyferki,literki itd... Obok pokazuje screena z everestu który mam nadzieje mówi wam wszystko jaki ram musze kupić
zmudix [ palnik ]
Szukaj takiego z oznaczeniem PC3200, lub na szynę 400MHz.
Tam masz napisane, że magistrala ma 200MHz, ale w praktyce podaje się już pomnożoną przez 2 (DDR - Double Data Rate, czyli mnożymy częstotliwość magistrali razy dwa i mamy efektywną szybkość). Mam nadzieję, że to Ci wystarcza. :)
Tomek2005 [ Pretorianin ]
Czyli np. Jak kupie ram PC2700 bo widziałem takie również z szyną 400 to będzie ok?