GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie o GIMP

06.01.2008
01:06
[1]

szymon_majewski [ Senator ]

Pytanie o GIMP

Witam.

Mam pytanko do grafikow: jak w Gimpie zaznaczyc ksztalt, tak aby mozna go bylo przekolorowac np. mam napis na tle i chce, zeby sam napis mi sie przekolorowal. Probowalem zaznaczania, ale to nic nie daje ...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.