
Lyra i Iorek [ Legionista ]
Ktoś ma dość the sims 2?
Czy ktoś ma dość simsów dwójki? Ja baAardzo!!! jak ma ktoś wiadomość jak urozmaicić tą grę by nudna nie była, to pisać w tym wątku!

litlat [ (A)//(E) ]
Może zaczekaj aż wydadzą Sims: Wojsko (będzie można iść na wojne) ?

Lyra i Iorek [ Legionista ]
Wiecie skąd ściągnąć konie do simsów 2? moja wredna koleżanka ma ale nie chce mi powiedzieć skąd...

Lyra i Iorek [ Legionista ]
Chętnie bym wojnę w simsach sobaczyła! Ale następny dodatek to haloween. NUDY!!!!

Vidos [ Legend ]
Konie można ściągnąć ze stajni EA.
Żeby urozmaicić grę włącz efekt krwi.
Antemos [ Pretorianin ]
Chętnie bym wojnę w simsach sobaczyła! Ale następny dodatek to haloween
Bo ty jestes kobieta-facet i takie 'dziecinne' rzeczy cię nie bawią.
halski88 [ Pan Prezes ]
Kto nie ma dość? Każdy nowy dodatek jest coraz bardziej pokręcony....
Lyra i Iorek [ Legionista ]
A jak na tą stajnię EA wejść?
Lyra i Iorek [ Legionista ]
Uspokuj się ANTEMOS!!! To tylko taka jakby prowokacja!!! Poza tym każdy ma prawo być takim jakim chce, nie?
Vidos [ Legend ]
A jak na tą stajnię EA wejść?
Musisz mieć szybkie łącze przynajmniej 2M bo to są Araby i są szybkie.
Antemos [ Pretorianin ]
Uspokuj się ANTEMOS!!!
Oczywiście. Przepraszam.