GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ktoś ma dość the sims 2?

06.01.2008
00:09
smile
[1]

Lyra i Iorek [ Legionista ]

Ktoś ma dość the sims 2?

Czy ktoś ma dość simsów dwójki? Ja baAardzo!!! jak ma ktoś wiadomość jak urozmaicić tą grę by nudna nie była, to pisać w tym wątku!


Ktoś ma dość the sims 2? - Lyra i Iorek
06.01.2008
00:15
smile
[2]

litlat [ (A)//(E) ]

Może zaczekaj aż wydadzą Sims: Wojsko (będzie można iść na wojne) ?

spoiler start


OMG!
spoiler stop

06.01.2008
00:16
smile
[3]

Lyra i Iorek [ Legionista ]

Wiecie skąd ściągnąć konie do simsów 2? moja wredna koleżanka ma ale nie chce mi powiedzieć skąd...


Ktoś ma dość the sims 2? - Lyra i Iorek
06.01.2008
00:18
smile
[4]

Lyra i Iorek [ Legionista ]

Chętnie bym wojnę w simsach sobaczyła! Ale następny dodatek to haloween. NUDY!!!!


Ktoś ma dość the sims 2? - Lyra i Iorek
06.01.2008
00:18
smile
[5]

Vidos [ Legend ]

Konie można ściągnąć ze stajni EA.
Żeby urozmaicić grę włącz efekt krwi.

06.01.2008
00:19
[6]

Lyra i Iorek [ Legionista ]

Przynajmniej trupy będą! Ha Ha Ha...


Ktoś ma dość the sims 2? - Lyra i Iorek
06.01.2008
00:20
[7]

Antemos [ Pretorianin ]

Chętnie bym wojnę w simsach sobaczyła! Ale następny dodatek to haloween

Bo ty jestes kobieta-facet i takie 'dziecinne' rzeczy cię nie bawią.

06.01.2008
00:20
[8]

halski88 [ Pan Prezes ]

Kto nie ma dość? Każdy nowy dodatek jest coraz bardziej pokręcony....

06.01.2008
00:20
[9]

Lyra i Iorek [ Legionista ]

A jak na tą stajnię EA wejść?

06.01.2008
00:22
[10]

Lyra i Iorek [ Legionista ]

Uspokuj się ANTEMOS!!! To tylko taka jakby prowokacja!!! Poza tym każdy ma prawo być takim jakim chce, nie?

06.01.2008
00:25
[11]

Vidos [ Legend ]

A jak na tą stajnię EA wejść?

Musisz mieć szybkie łącze przynajmniej 2M bo to są Araby i są szybkie.

06.01.2008
00:35
[12]

Antemos [ Pretorianin ]

Uspokuj się ANTEMOS!!!

Oczywiście. Przepraszam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.