GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam skeczu kabaretowego : P

05.01.2008
23:54
smile
[1]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Szukam skeczu kabaretowego : P

Będzie ostro, bo Ja go widzę, a Wy nie : )

Skecz mówił o jakimś romansidle Skandynawskim. Występowały jakieś kretyńskie imiona (typowo skandynawskie) a sam skecz w śmieszny sposób pokazywał "romantyczność" Skandynawów.

Byłbym wdzięczny za pomoc : P

05.01.2008
23:57
[2]

Blink! [ Generaďż˝ ]

Kabaret Hlynur - Skandynawski romans

misztel-Ten skecz był pokazany w programie KMN w telewizyjnej dwojce, więc wątpie żeby dało rade znaleźć go w internecie :(

05.01.2008
23:59
smile
[3]

misztel [ +0,10gr! ]

No to ja się podłączę: ;)

Szukam skeczu KMN, gdzie akcja odbywała się w gabinecie jakiegoś dyrektora i on wezwał jakiegoś pracownika. I ten pracownik to jakiś lizus był i on mówi dyrowi, że teraz będą wybory i że ma szansę z kimś tam przegrać. I dyrektor mu daje różne przedmioty, np. swastyki i mapy granic polsko-niemieckiej, aby podrzucił temu rywalowi.

Wiem, że dyrektora grał Górski, a tego pracownika, ten taki, co fajnie udaje pijaka. :P

Kojarzy ktoś może?

06.01.2008
00:15
smile
[4]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Blink! - Serdecznie dziękuję, ściskam i w ogóle : )

06.01.2008
10:24
smile
[5]

misztel [ +0,10gr! ]

Blink! - Skoro jest taka strona:

To nie widzę powodów, dlaczego nie miało by go być.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.