GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The first Decade - problem :/

05.01.2008
23:53
smile
[1]

lolek155 [ Pretorianin ]

The first Decade - problem :/

Nie dzialaja mi 2 najstarsze gry z serii czyli C&C i C&C RA :/ wyskakuje blad ze aplikacja jest nieprawidlowa dla win 95 . Co zrobic zeby zagrac?

05.01.2008
23:53
[2]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Patche wgrane?

05.01.2008
23:54
[3]

lolek155 [ Pretorianin ]

tak 1.02

06.01.2008
00:30
smile
[4]

lolek155 [ Pretorianin ]

up

06.01.2008
08:59
[5]

lolek155 [ Pretorianin ]

up

06.01.2008
09:07
[6]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

lolek155 ---> Uruchamiasz te gry za pomocą launchera, tak?

06.01.2008
09:17
[7]

lolek155 [ Pretorianin ]

tak :( Nawet jak probuje za pomoca .exe to nie dziala .

06.01.2008
11:35
smile
[8]

lolek155 [ Pretorianin ]

Juz dziala :) Wystarczylo odinstalowac te 2 gry i zainstalowac od nowa :D Gra suuuper ! jestem w 3 misji :) (C&C TD) - grywalnosc nawet lepsza niz C&C 3 :)))

06.01.2008
11:44
[9]

lolek155 [ Pretorianin ]

Mam jeszcze jedno pytanie - czytalem ze misji w dodatku do C&C jest 15 i w podstawowej tylez samo (chyba) ja mam tylko 15 misji ogolnie i zadnej mozliwosci czy grac w dodatek czy w podstawowa gre - w Tiberian Sun jest wybor a w C&C 1 i Red Alert 1 nie . O co chodzi ??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.