GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kroniki Riddicka -problemy

05.01.2008
22:36
[1]

zoloman [ Pretorianin ]

Kroniki Riddicka -problemy

Witam, kupilem sobie Cd-Action z gra Kroniki Riddicka, zainstalowalem ją i odpalilem, ale sporo rzeczy nie dziala tu jak powinno. Po pierwsze dzwiek: w reklamach przy uruchamianiu wszystko jest ok, ale kiedy gra wczyta sie do menu dzwieku juz nie ma, tak samo jak zaczne gre. Druga rownie denerwujaca rzecz: otóż nie moge ustawic wyzszej rozdzielczosci niz 848:480 (czy jakos tak podobnie, w kazdym razie dosc nietypowa). Podam moj sprzet, choc to i tak nie powinno miec znaczenia:

Pentium4 2GHz
1GB RAM
GeForce FX 5200
wszystkie sterowniki sa ok

Jak wie ktos czym to moze byc spowodowane to prosze o pomoc.

05.01.2008
22:39
[2]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

Przeinstaluj stery od dźwięku.
Co do grafy ... napewno masz najnowsze sterowniki ? Jak nie to zobacz czy instalacja nowych coś pomoże.
*Aha jeszcze nowy DirectX

05.01.2008
22:41
[3]

sekret_mnicha [ the_collector ]

Splinter Cell, gdy miało się za słabą kartę, nie pozwalał na wybranie lepszych opcji wyświetlania grafiki... może Riddick ma podobnie?

05.01.2008
22:44
[4]

zoloman [ Pretorianin ]

no z tymi sterami to juz tak robilem, nigdy wczesniej takiego problemu z zadna gra nie mialem (nawet nie slyszalem o takim problemie)

sekret_mnicha--> mozliwe, ale 1024x768 to by jeszcze spokojnie moglo byc

11.01.2008
09:03
smile
[5]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

Się podłączę. :-)


Podobno są cztery stacje NanoMed, które zwiększają "kwadraciki" hp. No i problem polega na tym, iż trzeciej znaleźć nie mogłem.
Pierwsza jest w lazarecie, druga w 17 w Feed Ward i te mam. Trzecia jest podobno w 23 w Minion Core (czy jakoś tak) pod koniec. Sęk w tym, ze pod koniec tego etapu jesteśmy właśnie znów w Feed Ward (lokacja) i ów NanoMed jest po prostu zużyty. W kopalni za cholerę nic znaleźć nie mogłem.
Więc pytanko brzmi: gdzie jest do cholery ów trzeci duży NanoMed???!!! :-)

11.01.2008
12:01
smile
[6]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

Dobra, inaczej.

Czy ktoś miał 8 (osiem) kwadracików żytka? Screen mile widziany.

11.01.2008
12:09
[7]

matisek14 [ FantasyFan92 ]

Ja, niestety nie mam screena a grę skasowałem :P Na 3 łatwo sie natknąć, ale na taką jedną to bez poradnika tam bym nie trafił. Właśnie ta w kopalni. Poradnik z GOLa oczywiście.

11.01.2008
12:15
[8]

PAW666THESATAN [ PIF PAF ]

_Puszczyk_ ->

11.01.2008
12:17
smile
[9]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

Cholera... :(

Dzięki, Panowie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.