War_Rock993 [ Chor��y ]
Co jest lepsze??????????
Cześć.
Co jest lepsze???
ATI Redeon 3850 w trybie CrossFire
czy
Ati Redeon 3870
?????????????????????????????????
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
Crossfire 3850
Ale naprawdę taki zakup się nie opłaca, lepiej kupić jednego 3870.
PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]
zamiast wydawać ok 1300zł na dwa HD3850, kup GF8800GTS 512