GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co jest lepsze??????????

05.01.2008
22:01
[1]

War_Rock993 [ Chor��y ]

Co jest lepsze??????????

Cześć.
Co jest lepsze???
ATI Redeon 3850 w trybie CrossFire
czy
Ati Redeon 3870
?????????????????????????????????

05.01.2008
22:03
[2]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

Crossfire 3850
Ale naprawdę taki zakup się nie opłaca, lepiej kupić jednego 3870.

06.01.2008
12:51
[3]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

zamiast wydawać ok 1300zł na dwa HD3850, kup GF8800GTS 512

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.