GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z kartą graficzna i Everestem

05.01.2008
21:42
[1]

polak111 [ T42 ]

Problem z kartą graficzna i Everestem

Mam problem z wyświetlaniem szczegółów mojej karty graficznej w programie Everest Home Edition jak i Ultimate Edition oraz pierwotnym programie z serii Everest, a mianowicie Aida 32.

Problem widnieje na screenie -->


Problem z kartą graficzna i Everestem - polak111
05.01.2008
21:56
[2]

polak111 [ T42 ]

up

06.01.2008
11:57
[3]

polak111 [ T42 ]

up

06.01.2008
12:17
[4]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Coś mi się obiło o uszy, że trzeba przeinstalować sterowniki.

Ale głowy nie dam, więc poczekaj aż ktoś to potwierdzi.

06.01.2008
13:08
[5]

Zebius [ Konsul ]

Za stara wersja programu, więc to normalne. Niestety Everest nie jest już darmowy. :(

06.01.2008
13:10
[6]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Za stara wersja programu. Zdobądź nowszą...

06.01.2008
13:10
[7]

Hugunumana [ Konsul ]

sciagnij wersje Ultimate Edition... aha sorki nie doczytalem....
nie mam pojecia w takim razie u mnie smiga wszystko ok

06.01.2008
13:10
[8]

Vidos [ Legend ]

Ja mam identyczną wersję programu i wszystko elegancko śmiga, także myślę że to nie o to chodzi.
Niestety w problemie nie umiem pomóc.

edit: nie

06.01.2008
13:12
[9]

wysiak [ Generaďż˝ ]

"Ja mam identyczną wersję programu i wszystko elegancko śmiga, także myślę że to nie o to chodzi."
Sprzet, system, sterowniki, itd, tez masz identyczne?

06.01.2008
13:42
[10]

mirencjum [ operator kursora ]

Mi też tego nie wyświetla. Jak miałem GF 6800 GT to wyświetlało, po zmianie na GF 7800 GS nic nie ma. Czyli wychodzi na to, że zależy od karty.

06.01.2008
13:52
[11]

Zebius [ Konsul ]

Po prostu program ma w swojej bazie danych informacje o chipach graficznych istniejących w chwili jego wydania. Czyli nowszych nie jest w stanie zidentyfikować.

06.01.2008
14:39
[12]

Gromb [ Generaďż˝ ]

jak mówią poprzednicy. za stara wersja. miałem ten sam problem sciągnąłem nowszą i wszystki dane są wyświetlane.

06.01.2008
16:24
[13]

polak111 [ T42 ]

Nowszą wersję czyli niby jaką ?

06.01.2008
16:27
[14]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]


za opłatą :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.