polak111 [ T42 ]
Problem z kartą graficzna i Everestem
Mam problem z wyświetlaniem szczegółów mojej karty graficznej w programie Everest Home Edition jak i Ultimate Edition oraz pierwotnym programie z serii Everest, a mianowicie Aida 32.
Problem widnieje na screenie -->
polak111 [ T42 ]
up
polak111 [ T42 ]
up
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Coś mi się obiło o uszy, że trzeba przeinstalować sterowniki.
Ale głowy nie dam, więc poczekaj aż ktoś to potwierdzi.
Zebius [ Konsul ]
Za stara wersja programu, więc to normalne. Niestety Everest nie jest już darmowy. :(
alpha4175 [ Pro Gamer ]
Za stara wersja programu. Zdobądź nowszą...
Hugunumana [ Konsul ]
sciagnij wersje Ultimate Edition... aha sorki nie doczytalem....
nie mam pojecia w takim razie u mnie smiga wszystko ok
Vidos [ Legend ]
Ja mam identyczną wersję programu i wszystko elegancko śmiga, także myślę że to nie o to chodzi.
Niestety w problemie nie umiem pomóc.
edit: nie
wysiak [ Generaďż˝ ]
"Ja mam identyczną wersję programu i wszystko elegancko śmiga, także myślę że to nie o to chodzi."
Sprzet, system, sterowniki, itd, tez masz identyczne?
mirencjum [ operator kursora ]
Mi też tego nie wyświetla. Jak miałem GF 6800 GT to wyświetlało, po zmianie na GF 7800 GS nic nie ma. Czyli wychodzi na to, że zależy od karty.
Zebius [ Konsul ]
Po prostu program ma w swojej bazie danych informacje o chipach graficznych istniejących w chwili jego wydania. Czyli nowszych nie jest w stanie zidentyfikować.
Gromb [ Generaďż˝ ]
jak mówią poprzednicy. za stara wersja. miałem ten sam problem sciągnąłem nowszą i wszystki dane są wyświetlane.
polak111 [ T42 ]
Nowszą wersję czyli niby jaką ?
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
za opłatą :D