GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z kompozycjami w XP.

05.01.2008
20:30
[1]

@d@m [ ]

Problem z kompozycjami w XP.

Zainstalowalem Uxtheme patch stad: oraz nowy styl. Ustawilem go, jednak cos poszlo nie tak. Przyciski systemowe, tlo w folderach, w menu start, obramowanie okna etc jest czarne (sic!). Zrobilem naprawe systemu z plyty - nic nie dalo. Zalozylem nowego uzytkownika i jest nieco lepiej. Jednak nie wszystko sie naprawilo. Jak wiac na screenie jest ustawiony styl XP, ale pasek zadan jest inny.

Da sie cos z tym zrobic?


Problem z kompozycjami w XP. - @d@m
05.01.2008
21:19
[2]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Może to co powiem jest durnym rozwiązaniem, ale zrób przywracanie systemu.

05.01.2008
21:23
smile
[3]

yestri [ Pretorianin ]

dave_mgs....
to może nie być takie durne rozwiązanie jezeli się wie od jakiego momentu się przywraca:)

05.01.2008
21:31
[4]

@d@m [ ]

Moglem na to wpasc wczesniej, bo teraz to lipa. Wyglada na to, ze przy naprawie systemu Windows usunal poprzednie punkty.

06.01.2008
18:52
[5]

@d@m [ ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.