GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gears of War ---> problem huh ?

05.01.2008
20:17
[1]

NRG [ Centurion ]

Gears of War ---> problem huh ?

Gra sie wywala...gdy tylko skonczy sie intro...o co chodzi ?


Gears of War ---> problem huh ? - NRG
05.01.2008
20:23
[2]

NRG [ Centurion ]

zeby nie bylo....gra jest oryginalna

05.01.2008
20:36
smile
[3]

NRG [ Centurion ]

nikt nie wie jaka moze byc przyczyna ?

05.01.2008
20:54
smile
[4]

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]

Może trochę konkretów?

1. Podaj parametry komputera
2. Oryginał czy pirat?
3. Masz najnowsze stery do grafy + DX9.0c?

05.01.2008
20:57
[5]

NRG [ Centurion ]

Napisalem ze oryginal.
Core2Duo 2.2
GF 8600M GT
2GB RAM
Vista Ultimate

I mam najnowsze sterowniki
Z Crysisem itp. nie mam zadnych problemow

05.01.2008
21:28
[6]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

Wspomniałeś ze sterowniki najnowsze ale jednak sprawdź to dokładnie, sprawdź też te nieoficjalne na guru3D.com bo włąsnie GOW kiedy rozpoznaje że ma starsze sterowniki niż bodajże 163.xx to wywala takie błędy, masz pewnie nowsze ale tak jak mówie sprawdź te z wyżej wymienionego serwisu.

06.01.2008
09:33
smile
[7]

NRG [ Centurion ]

Poradzilem juz sobie z problemem. Ale powiem jedno...ze pomoc techniczna CDP na forum jest zalosna. Maja wszystko w dupie. Zamiast udzielic pomocy wklejaja ten sam post. I te ich smieszne tlumaczenie ze nie maja czasu. Juz 2 raz sie przekonalem jaka to jest "profesionalna" firma.

06.01.2008
10:11
[8]

CHILID [ Pretorianin ]

To proszę podaj jak sobie z tym poradziłeś może innym też się przyda.

06.01.2008
14:37
smile
[9]

rexsio [ Pretorianin ]

Ja sobie poradziłem ściągając najnowsze sterowniki z www.nvidia.com;)

06.01.2008
14:41
[10]

cfs09 [ Konsul ]

NRG - jeszcze nie raz się przejedziesz na tych sukinkotach...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.