NRG [ Centurion ]
Gears of War ---> problem huh ?
Gra sie wywala...gdy tylko skonczy sie intro...o co chodzi ?
NRG [ Centurion ]
zeby nie bylo....gra jest oryginalna

NRG [ Centurion ]
nikt nie wie jaka moze byc przyczyna ?

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]
Może trochę konkretów?
1. Podaj parametry komputera
2. Oryginał czy pirat?
3. Masz najnowsze stery do grafy + DX9.0c?
NRG [ Centurion ]
Napisalem ze oryginal.
Core2Duo 2.2
GF 8600M GT
2GB RAM
Vista Ultimate
I mam najnowsze sterowniki
Z Crysisem itp. nie mam zadnych problemow
Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]
Wspomniałeś ze sterowniki najnowsze ale jednak sprawdź to dokładnie, sprawdź też te nieoficjalne na guru3D.com bo włąsnie GOW kiedy rozpoznaje że ma starsze sterowniki niż bodajże 163.xx to wywala takie błędy, masz pewnie nowsze ale tak jak mówie sprawdź te z wyżej wymienionego serwisu.

NRG [ Centurion ]
Poradzilem juz sobie z problemem. Ale powiem jedno...ze pomoc techniczna CDP na forum jest zalosna. Maja wszystko w dupie. Zamiast udzielic pomocy wklejaja ten sam post. I te ich smieszne tlumaczenie ze nie maja czasu. Juz 2 raz sie przekonalem jaka to jest "profesionalna" firma.
CHILID [ Pretorianin ]
To proszę podaj jak sobie z tym poradziłeś może innym też się przyda.

rexsio [ Pretorianin ]
Ja sobie poradziłem ściągając najnowsze sterowniki z www.nvidia.com;)
cfs09 [ Konsul ]
NRG - jeszcze nie raz się przejedziesz na tych sukinkotach...