Ekologok [ Pretorianin ]
Hitman Kontrakty 'strrrrrassszny easter xD'
Otóż w misji gdzie trzeba zabić Fuchsa i jego brata w lazienkach pokojowych za lustrem można zobaczyć ducha!!!!! xD xD
link do filmiku
aha i to nie są cheaty to normalna gra

Bojak [ Don ]
Super !

whiter [ Generaďż˝ ]
piłeś?
ja tan nic nie zobaczyłem

szuru-buru [ The Outsider ]
wow, straszne :|
egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]
whiter--> to popatrz jeszcze raz :P
a co do ducha ;/
i co ... z tego powodu wątek zakładać ??!!

PC99 [ ]
Jak ja grałem to ten duch mi po korytarzu chodził, nie musiałem do lusterka patrzyć.
H@rd [ Pretorianin ]
Zwykły easter egg :P
claudespeed18 [ Senator ]
odkryłem to juz kiedy przechodzilem gre pierwszy raz dawno temu, nawet napisalem w jednym watku o Hitmanie ...
po obejzeniu filmiku musze dodac, ze tego ducha(jak grałem) widziałem ja korytarzu wczesniej jeszcze gdzies po prawej stronie budynku na parterze

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
DUCHÓW NIE MA!
Pichtowy [ Generaďż˝ ]
Fajne. Lubie gdy gry mają wplecione takie wstawki "dla ciekawskich". Ta akurat buduje klimat, ale często jest to tylko odwołanie do ogólnie pojętej popkultury. Lubię to.
Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
Hahaha!
To jest lepsze :D
Frogus121 [ Kitchen Vanquisher ]
Dóhy som !!!!11111111111
Mac94 [ TF2 Player ]
Ducha widziałem już kiedyś .
[11] <---- LOL :D