GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hitman Kontrakty 'strrrrrassszny easter xD'

05.01.2008
19:42
[1]

Ekologok [ Pretorianin ]

Hitman Kontrakty 'strrrrrassszny easter xD'

Otóż w misji gdzie trzeba zabić Fuchsa i jego brata w lazienkach pokojowych za lustrem można zobaczyć ducha!!!!! xD xD




link do filmiku
aha i to nie są cheaty to normalna gra

05.01.2008
19:43
smile
[2]

Bojak [ Don ]

Super !

05.01.2008
19:43
smile
[3]

whiter [ Generaďż˝ ]

piłeś?
ja tan nic nie zobaczyłem

05.01.2008
19:43
smile
[4]

szuru-buru [ The Outsider ]

wow, straszne :|

05.01.2008
19:48
[5]

egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]

whiter--> to popatrz jeszcze raz :P

a co do ducha ;/
i co ... z tego powodu wątek zakładać ??!!

05.01.2008
19:53
smile
[6]

PC99 [ ]

Jak ja grałem to ten duch mi po korytarzu chodził, nie musiałem do lusterka patrzyć.

05.01.2008
19:54
[7]

H@rd [ Pretorianin ]

Zwykły easter egg :P

05.01.2008
20:27
[8]

claudespeed18 [ Senator ]

odkryłem to juz kiedy przechodzilem gre pierwszy raz dawno temu, nawet napisalem w jednym watku o Hitmanie ...

po obejzeniu filmiku musze dodac, ze tego ducha(jak grałem) widziałem ja korytarzu wczesniej jeszcze gdzies po prawej stronie budynku na parterze

05.01.2008
20:28
smile
[9]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

DUCHÓW NIE MA!

05.01.2008
20:32
[10]

Pichtowy [ Generaďż˝ ]

Fajne. Lubie gdy gry mają wplecione takie wstawki "dla ciekawskich". Ta akurat buduje klimat, ale często jest to tylko odwołanie do ogólnie pojętej popkultury. Lubię to.

06.01.2008
11:23
[11]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Hahaha!



To jest lepsze :D

06.01.2008
11:26
[12]

Frogus121 [ Kitchen Vanquisher ]

Dóhy som !!!!11111111111

06.01.2008
11:27
[13]

Mac94 [ TF2 Player ]

Ducha widziałem już kiedyś .
[11] <---- LOL :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.