
Galahad_mayor [ Konsul ]
Pytanie o grafike w tle gry-online.pl
wchodzac na adres www.gry-online.pl widac grafike jakis koles z mieczem w zbroi czy ktos wie z czego pochodzi ta grafika bo mi sie bardzo podoba
SanthiX [ Almost Saint ]
Wyświetlana grafika jest losowa. Mógłbyś wrzucić screena?

Arxel [ Legend ]
Chodzi o Master Chiefa z Halo?
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Raczej o bezimiennego z gothic 2 :)
Galahad_mayor [ Konsul ]
kurde zamknalem okienko i teraz inne grafiki mi sie laduja tylko nie ta :/
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Czy to aby nie bylo podobne?
mowie, bezimienny z Gothic 2, cos mi swita, ze sie pojawia tam...byc moze na troche innej grafice, minimalnie innej,.
Bojak [ Don ]
Hellgate London ? Jest taki koleś z mieczem o ile dobrze pamietam. Moze chodzic o to.
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
one są wstawiane losowo raz ta raz
Galahad_mayor [ Konsul ]
Bojak --- > wlasnie o to mi chodzilo :) thx
Ostachh [ Pretorianin ]
Heroes V?