GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie o grafike w tle gry-online.pl

05.01.2008
19:14
smile
[1]

Galahad_mayor [ Konsul ]

Pytanie o grafike w tle gry-online.pl

wchodzac na adres www.gry-online.pl widac grafike jakis koles z mieczem w zbroi czy ktos wie z czego pochodzi ta grafika bo mi sie bardzo podoba

05.01.2008
19:18
[2]

SanthiX [ Almost Saint ]

Wyświetlana grafika jest losowa. Mógłbyś wrzucić screena?

05.01.2008
19:19
smile
[3]

Arxel [ Legend ]

Chodzi o Master Chiefa z Halo?

05.01.2008
19:21
[4]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Raczej o bezimiennego z gothic 2 :)

05.01.2008
19:29
[5]

Galahad_mayor [ Konsul ]

kurde zamknalem okienko i teraz inne grafiki mi sie laduja tylko nie ta :/

05.01.2008
19:32
[6]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Czy to aby nie bylo podobne?


mowie, bezimienny z Gothic 2, cos mi swita, ze sie pojawia tam...byc moze na troche innej grafice, minimalnie innej,.

05.01.2008
19:40
[7]

Bojak [ Don ]

Hellgate London ? Jest taki koleś z mieczem o ile dobrze pamietam. Moze chodzic o to.

05.01.2008
20:11
[8]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

one są wstawiane losowo raz ta raz

06.01.2008
13:13
[9]

Galahad_mayor [ Konsul ]

Bojak --- > wlasnie o to mi chodzilo :) thx

06.01.2008
13:16
[10]

Ostachh [ Pretorianin ]

Heroes V?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.