
Ziku90 [ Ziku ]
Buciki CAT
Witam,
kupiłem sobie dzisiaj buciki:
tyle, że w sklepie zwykłym za trochę więcej :]
I chciałem się zapytać o opinię ogólnie o obuwiu tej firmy, jak znosi użytkowanie itp.?
Czy rzeczywiście marka ma tu coś do zaoferowania specjalnego?
Spodobały mi się, ale w końcu nie wiem czy to taka idealna decyzja była :P
Ziku90 [ Ziku ]
UPik
muniek2 [ Konsul ]
teraz jak juz kupiles to co sie glupio pytasz :P

_ramadan_ [ Jagiellonia Białystok ]
spoko śmigacze