GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Buciki CAT

05.01.2008
19:06
smile
[1]

Ziku90 [ Ziku ]

Buciki CAT

Witam,
kupiłem sobie dzisiaj buciki:

tyle, że w sklepie zwykłym za trochę więcej :]
I chciałem się zapytać o opinię ogólnie o obuwiu tej firmy, jak znosi użytkowanie itp.?
Czy rzeczywiście marka ma tu coś do zaoferowania specjalnego?
Spodobały mi się, ale w końcu nie wiem czy to taka idealna decyzja była :P

06.01.2008
12:54
[2]

Ziku90 [ Ziku ]

UPik

06.01.2008
12:57
[3]

muniek2 [ Konsul ]

teraz jak juz kupiles to co sie glupio pytasz :P

06.01.2008
13:03
smile
[4]

_ramadan_ [ Jagiellonia Białystok ]

spoko śmigacze

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.