GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Iron Maiden-piosenka

05.01.2008
18:43
smile
[1]

Rezort [ Generaďż˝ ]

Iron Maiden-piosenka

Jak nazywa się taka piosenka, który ma taki teledysk:
-na samym poczatku jednemu plonie glowa
-potem sie sciga z innymi autami
-jakis gosciu wymachuje batem

ten teledysk jest cos w takim stylu, jest animowany jak to->

bardzo proszę o pomoc

05.01.2008
18:47
[2]

Reavek [ Tukan ]



?

standardowo do teledysku dali chyba jeden z gorszych kawałków na albumie ;)

05.01.2008
18:48
smile
[3]

Rezort [ Generaďż˝ ]

tak to to thx :)

06.01.2008
11:37
[4]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Ten koleś, co mu się pali głowa, z twarzy przypomina mi typa o imieniu Vinnie Gognitti z Max Payne'a 2 :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.