NRG [ Centurion ]
Sprzedam Crysis CE i Wiedzmina
za 180pln : ) Gry sa uzywane....tylko na plytach sa slady uzytkowania. Jesli beda chetni...wystawiam aukcje na allegro. (Moze nawet taniej)
Theodortfus_Ponętny [ Centurion ]
za 180 bede miał nówki nieśmigane, zmien cene na 160 może mniej
NRG [ Centurion ]
2 za 180...i napisalem ze moze i taniej...i watpie czy nowki dostaniesz...za taka cene

Dycu [ zbanowany QQuel ]
Przecież w sklepie Crysis + GOW w jednym Pack'u za 160 chyba są : )
NRG [ Centurion ]
do 150 moge zjechac
NRG [ Centurion ]
hmm...a taki zestaw Wiedzmin + Crysis CE + Gears of War + Stalker ---> za ile juz bym mogl wystawic ? 250 ?
szaszłyka? [ Leo Messi ]
a taki zestaw Wiedzmin + Crysis CE + Gears of War + Stalker ---> za ile juz bym mogl wystawic ?
około 300zł a nawet i może troche mniej
orzinn [ Pretorianin ]
HAHA jak tera wielka zniszka bedzie na gry to se te 3 gry za 180 zeta kupie