GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam Crysis CE i Wiedzmina

05.01.2008
17:51
[1]

NRG [ Centurion ]

Sprzedam Crysis CE i Wiedzmina

za 180pln : ) Gry sa uzywane....tylko na plytach sa slady uzytkowania. Jesli beda chetni...wystawiam aukcje na allegro. (Moze nawet taniej)

05.01.2008
17:53
[2]

Theodortfus_Ponętny [ Centurion ]

za 180 bede miał nówki nieśmigane, zmien cene na 160 może mniej

05.01.2008
17:54
[3]

NRG [ Centurion ]

2 za 180...i napisalem ze moze i taniej...i watpie czy nowki dostaniesz...za taka cene

05.01.2008
17:56
smile
[4]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Przecież w sklepie Crysis + GOW w jednym Pack'u za 160 chyba są : )

05.01.2008
17:57
[5]

NRG [ Centurion ]

do 150 moge zjechac

05.01.2008
19:24
[6]

NRG [ Centurion ]

hmm...a taki zestaw Wiedzmin + Crysis CE + Gears of War + Stalker ---> za ile juz bym mogl wystawic ? 250 ?

05.01.2008
19:27
[7]

szaszłyka? [ Leo Messi ]

a taki zestaw Wiedzmin + Crysis CE + Gears of War + Stalker ---> za ile juz bym mogl wystawic ?
około 300zł a nawet i może troche mniej

07.01.2008
07:13
[8]

orzinn [ Pretorianin ]

HAHA jak tera wielka zniszka bedzie na gry to se te 3 gry za 180 zeta kupie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.