GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tony Hawk's Project 8 czy wyjdzie na Pc??

05.01.2008
17:41
[1]

wietrzyk94 [ Junior ]

Tony Hawk's Project 8 czy wyjdzie na Pc??

Czy nowy engine gry okaże się również czynnikiem, który zbuduje zupełnie nową jakość serii „Tony Hawk’s...”? Można się tego spodziewać, jednak nie należy mieć obaw, że klimat poprzednich części zostanie zatracony. Niektóre rozwiązania, jak chociażby sposób zlecania nam zadań czy sterowanie, pozostaną dalej takie same. Premiera produkcji zapowiadana jest na grudzień bieżącego roku. Gra ukaże się na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3, co do wersji na komputery osobiste, na razie nic nie wiadomo.


Tony Hawk's Project 8 czy wyjdzie na Pc?? - wietrzyk94
05.01.2008
17:48
[2]

vinni [ Robert Kubica ]

Raczej nie wyjdzie tak jak poprzednie Tony Hawki

06.01.2008
17:13
[3]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

fajnie by było jakby wylaz

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.