
biaggi78 [ Junior ]
symulator X
posiadam procesor e 6600 karte 8800gts 2GB ramu i to ze mi tnie to mnie nie dziwi ale dla czego maksymalne zuzycie procesora to 50% tak jak by pracowal tylko jeden rdzen co trzeba zrobic w tej sprawie??
zajcev1939 [ Generaďż˝ ]
jaki procek? napisz?

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]
aha teraz widzę, e6600 to nie wiem, hehe
biaggi78 [ Junior ]
Intel Core2 Duo E 6600
biaggi78 [ Junior ]
posiadam service pack 1 i 2 ponoc pierwsza aktualizacja miala byc pod dwu rdzeniowe procesory ale nadal wykorzystuje mi 50% wiecie co trzeba zrobić to prosze cos na ten temat