GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

symulator X

05.01.2008
16:59
smile
[1]

biaggi78 [ Junior ]

symulator X

posiadam procesor e 6600 karte 8800gts 2GB ramu i to ze mi tnie to mnie nie dziwi ale dla czego maksymalne zuzycie procesora to 50% tak jak by pracowal tylko jeden rdzen co trzeba zrobic w tej sprawie??

05.01.2008
17:01
[2]

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]

jaki procek? napisz?

05.01.2008
17:13
smile
[3]

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]

aha teraz widzę, e6600 to nie wiem, hehe

06.01.2008
12:51
[4]

biaggi78 [ Junior ]

Intel Core2 Duo E 6600

06.01.2008
12:54
[5]

biaggi78 [ Junior ]

posiadam service pack 1 i 2 ponoc pierwsza aktualizacja miala byc pod dwu rdzeniowe procesory ale nadal wykorzystuje mi 50% wiecie co trzeba zrobić to prosze cos na ten temat

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.