
Fisz3k [ Pretorianin ]
Komiks
Witam.
Otoz mam zrobic na nastepny tydzien FOTO KOMIKS. Musze zrobic sobie jakies zdjecia, chmureczki i powpisywac tam jakies glupie teksty. Wiec zwracam sie tu do was, czy macie jakies pomysly, wszelakie ktore np moglbym z kumplami na dworze zrobic, badz podajcie jakis temat na ktory moglbym owy komis zrobic. Moze byc nawet w domu z rodzina ale tutaj by musialy byc madre teksty ;p. Wierze w wasza kreatywnosc ;-) ,wiec tylko piszcie bo zadnego pomyslu nie mam ...
edit: Chcialem dodac ze komiks nie ma byc za krotki nie za dlugi, mniej wiecej od 8 do 12 zdjec.

Narmo [ nikt ]
Może coś na wzór tego: ?
Kapitan-Japuzia [ Konsul ]
Ja ręcznie kiedyś robiłem komiks. Właściwie to 5 po 30 stron każdy. No chyba że nie umiesz rysować lub nie lubisz to rób fotkami :)
Fisz3k [ Pretorianin ]
Narmo ---> dzieki za strone, moze cos mi sie przyda :-)
Kapitan Japuzia ---> to ma byc Foto Komiks czyli zdjecia, rysunki za dlugo czasu by zajely ; /
Kapitan-Japuzia [ Konsul ]
Technika dowolna. Ja ten komiks robiłem dla siebie :) powodzenia :)
Fisz3k [ Pretorianin ]
A o czym robiles komiks, jaki byl jego temat ?

Kapitan-Japuzia [ Konsul ]
Ręcznie rysowałem. Nawiązywał troche do sredniowiecznej kultury i miał elementy fantastyki :)
Fisz3k [ Pretorianin ]
Kapitan-Japuzia ---> Rozumiem.
Ej qrcze wpadlem na swietny pomysl.
Mianowicie poszedlbym po takiego duzego misia do kumpla i przyniuslbym go do domu.
Rozmawialbym z nim jak czlowiek z czlowiekiem, albo cos w tym stylu, tylko wlasnie jeszcze nie wiem tak o czym, do czego nawiazac i jakies przebrania moze.
Macie jakies pomysly na ten temat :< ?