GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Komiks

05.01.2008
16:02
smile
[1]

Fisz3k [ Pretorianin ]

Komiks

Witam.
Otoz mam zrobic na nastepny tydzien FOTO KOMIKS. Musze zrobic sobie jakies zdjecia, chmureczki i powpisywac tam jakies glupie teksty. Wiec zwracam sie tu do was, czy macie jakies pomysly, wszelakie ktore np moglbym z kumplami na dworze zrobic, badz podajcie jakis temat na ktory moglbym owy komis zrobic. Moze byc nawet w domu z rodzina ale tutaj by musialy byc madre teksty ;p. Wierze w wasza kreatywnosc ;-) ,wiec tylko piszcie bo zadnego pomyslu nie mam ...

edit: Chcialem dodac ze komiks nie ma byc za krotki nie za dlugi, mniej wiecej od 8 do 12 zdjec.

05.01.2008
16:03
smile
[2]

Narmo [ nikt ]

Może coś na wzór tego: ?

05.01.2008
16:06
[3]

Kapitan-Japuzia [ Konsul ]

Ja ręcznie kiedyś robiłem komiks. Właściwie to 5 po 30 stron każdy. No chyba że nie umiesz rysować lub nie lubisz to rób fotkami :)

05.01.2008
16:09
[4]

Fisz3k [ Pretorianin ]

Narmo ---> dzieki za strone, moze cos mi sie przyda :-)

Kapitan Japuzia ---> to ma byc Foto Komiks czyli zdjecia, rysunki za dlugo czasu by zajely ; /

05.01.2008
16:10
[5]

Kapitan-Japuzia [ Konsul ]

Technika dowolna. Ja ten komiks robiłem dla siebie :) powodzenia :)

05.01.2008
16:11
[6]

Fisz3k [ Pretorianin ]

A o czym robiles komiks, jaki byl jego temat ?

05.01.2008
16:13
smile
[7]

Kapitan-Japuzia [ Konsul ]

Ręcznie rysowałem. Nawiązywał troche do sredniowiecznej kultury i miał elementy fantastyki :)

05.01.2008
16:15
[8]

Fisz3k [ Pretorianin ]

Kapitan-Japuzia ---> Rozumiem.

Ej qrcze wpadlem na swietny pomysl.

Mianowicie poszedlbym po takiego duzego misia do kumpla i przyniuslbym go do domu.
Rozmawialbym z nim jak czlowiek z czlowiekiem, albo cos w tym stylu, tylko wlasnie jeszcze nie wiem tak o czym, do czego nawiazac i jakies przebrania moze.

Macie jakies pomysly na ten temat :< ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.