Lara577 [ Konsul ]
Grafika - prosze o pomoc
Mam kolejny problem z tworzeniem stron, gdy próbuję umieścić zdjęcia w dokumencie html, wyswietla mi się komunikat...
"Plik, który wskazałeś znajduje się w miejscu, które prawdopodobnie nie będzie dostępne
po umieszczeniu dokumentu w sieci. Czy chcesz skopiować plik do miejsca, które będzie
odpowiedniejsze dla tego pliku?"
Przekopiowałam zdjęcia do dokumentów udostępnionych, ale dalej wyświetla mi się komu
nikat. Co mam z tym zrobić albo gdzie mam te zdjęcia umieścić? Proszę o pomoc.
sekret_mnicha [ the_collector ]
A w czym robisz tą stronę? Wpisz w kodzie <img src="zdjecia/nazwa.jpg"> daj dokładną ścieżkę do pliku i już - nie powinno być problemów.
Lara577 [ Konsul ]
Tworzę w Tiger II Millenium

sekret_mnicha [ the_collector ]
Ech... nie ma jak durne programu do robienia stron, które myślą że są lepsze od użytkownika. Nie mam pojęcia co to za Tajger jest, ale edycja kodu html na pewno zadziała i bez problemu pozwoli ci wstawić dowolny obrazek w dowolne miejsce.
Ściąga:

Lara577 [ Konsul ]
Wielkie dzięki