GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Grafika - prosze o pomoc

05.01.2008
15:32
[1]

Lara577 [ Konsul ]

Grafika - prosze o pomoc

Mam kolejny problem z tworzeniem stron, gdy próbuję umieścić zdjęcia w dokumencie html, wyswietla mi się komunikat...

"Plik, który wskazałeś znajduje się w miejscu, które prawdopodobnie nie będzie dostępne
po umieszczeniu dokumentu w sieci. Czy chcesz skopiować plik do miejsca, które będzie
odpowiedniejsze dla tego pliku?"

Przekopiowałam zdjęcia do dokumentów udostępnionych, ale dalej wyświetla mi się komu
nikat. Co mam z tym zrobić albo gdzie mam te zdjęcia umieścić? Proszę o pomoc.

05.01.2008
15:49
[2]

sekret_mnicha [ the_collector ]

A w czym robisz tą stronę? Wpisz w kodzie <img src="zdjecia/nazwa.jpg"> daj dokładną ścieżkę do pliku i już - nie powinno być problemów.

05.01.2008
15:53
[3]

Lara577 [ Konsul ]

Tworzę w Tiger II Millenium

05.01.2008
15:57
smile
[4]

sekret_mnicha [ the_collector ]

Ech... nie ma jak durne programu do robienia stron, które myślą że są lepsze od użytkownika. Nie mam pojęcia co to za Tajger jest, ale edycja kodu html na pewno zadziała i bez problemu pozwoli ci wstawić dowolny obrazek w dowolne miejsce.

Ściąga:

05.01.2008
16:01
smile
[5]

Lara577 [ Konsul ]

Wielkie dzięki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.