GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z komputerem

05.01.2008
14:57
[1]

Poznaniaczek [ Legionista ]

Problem z komputerem

Cześć!

Mam pewien problem z komputerem. Gdy go włączam i zaczynam grać w coś lub przeglądać sobie internet to po 15 min. mi się automatycznie wyłącza. Ale żeby go ponownie włączyć trzeba przeczekać 2 min. Taka kolej rzeczy powtarza się 8-10 razy dziennie. Pomoglibyście mi w tym? Jestem całkowicie bezradny. Może coś z procesorkiem?

Pozdrawiam
Poznaniaczek



P.S Przez ten problem się nudzę :(

05.01.2008
15:05
[2]

wysiak [ Generaďż˝ ]

Przegrzewa sie zapewne, otworz obudowe, i zobacz czy wiatrak na procesorze sie w ogole kreci.

05.01.2008
15:07
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

W takich przypadkach powinno się sprawdzić temperatury np. Everestem.



05.01.2008
15:08
[4]

Poznaniaczek [ Legionista ]

Acha. Nie jestem w komputerach zbyt zaznajomiony, więc chodzi prawdopodobnie o wiatrak? Mam pytanie czy idzie kupić w sklepie wiatrak?


A i jeszcze jedno dopowiem. Jak już się wyłączy te 8-10 razy dziennie to potem chodzi jak normalnie by chodził.

05.01.2008
16:01
[5]

Poznaniaczek [ Legionista ]

A czy można to w ogóle jakoś naprawić? :|

05.01.2008
16:06
[6]

b4rt3kk [ Pretorianin ]

Oczywiscie ze idzie naprawic, sprawdz jednak czy wiatraki wszystkie pracują (na procesorze, na zasilaczu i na karcie graficzenj).

Poki co otworz sobie obudowe i pozostaw ją otwartą i sprawdz czy czas pracy sie w ten sposob wydluzy.

05.01.2008
16:09
[7]

Kapitan-Japuzia [ Konsul ]

Ja miałem taki sam problem. Winą był stary, zakurzony wiatrak i zasilacz

05.01.2008
16:47
[8]

Poznaniaczek [ Legionista ]

Ok, sprawdzę to i dam Wam znać w tym temacie. A jak na razie z dziękuję :)

05.01.2008
16:50
[9]

Grabixon1987 [ Pretorianin ]

Zasilacz za słaby, jeszcze troche takich akcji i moze sie spalic, proponuje zainwestowac w mocniejszy zasilacz

05.01.2008
17:07
[10]

Mac94 [ TF2 Player ]

Może ktoś wie czemu na komputerze mojego ojca Everes pokazuje tylko temperatury twardych dysków ? U mnie pokazuje wszystkie temperatury a nawet sile kręcenia sie wentylatora na procku.
A i czy dla karty Geforce 7600gs temperatura 50C podczas przeglądania stron i tak ogólnie jak komputer nic nie robi:) jest dobra (podczas grania nie sprawdzałem).

05.01.2008
17:12
[11]

mefek [ Konsul ]

U mnie było podobnie tylko że trzeba było dwa kable zamienić ze sobą. Wydaje mi się że to wina zasilacza. Ja wymieniłem i pomogło.

07.01.2008
16:31
[12]

Poznaniaczek [ Legionista ]

Tak, jak zdjąłem obudowę to dłużej mi pracuje. ;) Dzięki Wam, już myślałem, że będę musiał sobie kupować nowy komputer. Czyli teraz wymienić wiatraczek czy zasilacz?

07.01.2008
16:33
smile
[13]

Hugunumana [ Konsul ]

<------------

07.01.2008
22:48
smile
[14]

Poznaniaczek [ Legionista ]

O co Ci chodzi?

07.01.2008
23:01
[15]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

Grabixon1987 [ Pretorianin ]

Zasilacz za słaby, jeszcze troche takich akcji i moze sie spalic, proponuje zainwestowac w mocniejszy zasilacz



możesz mi powiedzieć co ma otworzenie obudowy do mocy zasilacza?

08.01.2008
20:17
[16]

Poznaniaczek [ Legionista ]

Revanisko dzięki zdjęciu obudowy po prostu lepiej chłodzi się zasilacz przez co się tak szybko nie grzeje. Rozumiesz?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.