GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karta muzyczna - jaką?

05.01.2008
14:45
smile
[1]

Igierr [ Isilven ]

Karta muzyczna - jaką?

Chciałem kupić jakąś kartę muzyczną , ale się na nich nie znam. Chciałbym jakąś do 100zł.
Jaką byście polecili??

05.01.2008
14:46
[2]

Locke. [ Pretorianin ]

Audigy 2?

05.01.2008
20:01
[3]

Igierr [ Isilven ]

Co Audigy 2? Można jaśniej?

05.01.2008
22:18
[4]

Sharky [ Renegat ]

Creative Sound Blaster Audigy2, uzywana, licytacja trwa, ale mozna trafic aukcje i za 90zl.

Albo Sound Blaster X-Fi Extreme Audio, nowa.

06.01.2008
10:07
smile
[5]

Igierr [ Isilven ]

trochę droga ta druga, ale jeśli warto bo jest dobra to muszę uzbierać.
thx za pomoc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.