familyguy.' [ Legionista ]
prince of persia dwa trony problem natury technicznej
Mam oryginał i mimo wgrania patcha rzekomo poprawiającego błedy z optymalizacja, gra wiesza mi się standardowo po jakies godzinie grania zazwyczaj. Nie wiem co jest przyczyna, ale to nie problem ze sterownikami czy ustawieniami komputera.

Ace_2005 [ Bo tak! ]
Chyba nic na to nie poradzisz. U mnie ten błąd też występuje i...
lepper_pl [ Konsul ]
Może ściągnij jakiegoś patcha... sory za offtopa ale jak spojrzałem na 3 ostatnie słowa z tematu to na myśl przyszedł mi ten gościu co komentuje formułe 1 w polsacie :P