GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

prince of persia dwa trony problem natury technicznej

05.01.2008
14:43
[1]

familyguy.' [ Legionista ]

prince of persia dwa trony problem natury technicznej

Mam oryginał i mimo wgrania patcha rzekomo poprawiającego błedy z optymalizacja, gra wiesza mi się standardowo po jakies godzinie grania zazwyczaj. Nie wiem co jest przyczyna, ale to nie problem ze sterownikami czy ustawieniami komputera.

05.01.2008
14:46
smile
[2]

Ace_2005 [ Bo tak! ]

Chyba nic na to nie poradzisz. U mnie ten błąd też występuje i...

05.01.2008
14:57
[3]

lepper_pl [ Konsul ]

Może ściągnij jakiegoś patcha... sory za offtopa ale jak spojrzałem na 3 ostatnie słowa z tematu to na myśl przyszedł mi ten gościu co komentuje formułe 1 w polsacie :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.