GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nagrywarka DVD

05.01.2008
14:31
smile
[1]

DJ_Mika [ Legionista ]

Nagrywarka DVD

Kupiłem nagrywarke DVD firmy Samsung i kiedy odłączam stary napęd DVD to komputer wariuje!! Znika mi napęd CD itd itp... Pomocy!!! Z góry THX

05.01.2008
14:33
[2]

aikikaisensei [ Senator ]

Pamiętaj, że jedno urządzenie musi być master, a drugie slave.

05.01.2008
14:35
[3]

DJ_Mika [ Legionista ]

czyli jak po podłąCZAć??;/ pODłACZYłEM TAK SAMO JAK STARY NAPęD

05.01.2008
14:37
[4]

aikikaisensei [ Senator ]

Z tyłu napędu (czyli tam gdzie np. podłączasz zasilanie masz takie ::::

Na górnej stronie napędu powinna być legenda jakie ustawinie zworki odpowiada za jaki tryb. Następnie ustaw zworkę na slave.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.