
DJ_Mika [ Legionista ]
Nagrywarka DVD
Kupiłem nagrywarke DVD firmy Samsung i kiedy odłączam stary napęd DVD to komputer wariuje!! Znika mi napęd CD itd itp... Pomocy!!! Z góry THX
aikikaisensei [ Senator ]
Pamiętaj, że jedno urządzenie musi być master, a drugie slave.
DJ_Mika [ Legionista ]
czyli jak po podłąCZAć??;/ pODłACZYłEM TAK SAMO JAK STARY NAPęD
aikikaisensei [ Senator ]
Z tyłu napędu (czyli tam gdzie np. podłączasz zasilanie masz takie ::::
Na górnej stronie napędu powinna być legenda jakie ustawinie zworki odpowiada za jaki tryb. Następnie ustaw zworkę na slave.