
matisek14 [ FantasyFan92 ]
explorer.exe - Wystąpił błąd (...) , Pendrive - Pomocy!
Ostatnio postanowiłem zainstalować od nowa mojego XP'ka. No więc sformatowałem partycje, zainstalowałem, wszystko cacy, a tu nagle ni z gruchy ni z pietruchy BŁĄD (jak w temacie), znika wszystko, po kilku chwilach powracam do pulpitu, ale nic sie nie da zrobić, restart i tak w kółko. Różna była częstotliwość występowania - a to jak chciałem zobaczyć Właściwości pliku lub folderu, a to jak chciałam podejżeć zdjęcie lub jak chciałem coś skopiować. No dobra myślę, może sie coś źle skopiowało, instaluje jeszcze raz Wina. Pomogło. Prawie. Czasem nadal występuje. Pytanie do Was: czego to może być przyczyna? Jakichś sterowników? Już mi ręce opadają... :( No i jak ustawiam punkt przywracania, to go po restarcie nie ma. Funkcja przywracania włączona oczywiście.
Druga sprawa - jak wkładam pendriva i jak klikam prawym przyciskiem w Moim Komputerze, to na pierwszym miejscu jest funkcja "Auto...", klikam dwa razy - nic sie nie dzieje. Musze kliknąć prawym i "Otwórz", bo mi sie nie uruchamia automatycznie po włożeniu. Więc pytam sie Was, o wszechwiedzący Forumowicze, co to za funkcja, skąd ona się wzięła i co muszę zrobić, żeby pendrive sam sie uruchamiał.
BARDZO proszę o odpowiedź, z góry BARDZO dziękuję. :)
sekret_mnicha [ the_collector ]
Sciągnij to, wsadź flash-drive'a i uruchom. Zrobi swoje i naprawi. A owe błędy... niestety nie umiem pomóc.
mirencjum [ operator kursora ]
Może jak instalujesz Windowsa, to pobierasz od razu jakieś badziejewo. Wszystkie sterowniki, od płyty głównej, grafiki instalujesz?
Jak rozwiniesz okienko z błędem to powinno pisać co powoduje błąd.
matisek14 [ FantasyFan92 ]
Nie ma takiej opcji żebym coś pobrał, bowiem nie mam dostępu do neta w moim kompie (internet jest na kompie u brata). Stery instaluje, IMO to jakiś sterownik do karty graficznej. Ale na razie błąd sie nie pokazuje, całe szczęście.
matisek14 [ FantasyFan92 ]
UP, i się jeszcze spytam, gdzie sie sprawdzało ID błędów? Na jakiej stronie Microsoftu? Bo chciałbym sprawdzić numer błędów 1000 i 1002. Jeszcze dopiszę, że przez błąd explorera nie mogę wejść do Opcji Folderów, a jak już wejdę cudem, to mimo ze zmieniam na "Pokaż ukryte pliki i foldery" i naciśnięcia Zastosuj, nic sie nie zmienia :/
legrooch [ MPO Squad Member ]
UP, i się jeszcze spytam, gdzie sie sprawdzało ID błędów? Na jakiej stronie Microsoftu?
Zacznij od google.
matisek14 [ FantasyFan92 ]
Skoro takiś mądry, to pokaż głupiemu dokładnie. Bo ja nie znalazłem.
legrooch [ MPO Squad Member ]
Wiesz, co to jest precyzja? Dla mnie 1000 i 1002 to EventID. A nie błąd. Wiesz, co to PrintScreen?