GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wolfenstein ET|Lepiej umierać na stojąco niż żyć na klęcząco [1›

05.01.2008
12:59
[1]

Ekologok [ Pretorianin ]

Wolfenstein ET|Lepiej umierać na stojąco niż żyć na klęcząco [1›

Co to jest Wolfenstein?
Wolfenstein to gra wojenna a dokładnie przenosi nas w czasy II Wś.Pierwsza część z cyklu WF'a była 3D póżniej było Return To CAstle Wolfenstein i Wolfenstein Enemy Territory.Enemy Territory jest to gra wyłącznie dla posiadaczy neta (gra online) w której możemy grać Osią (Niemcy) i Aliantami (Ameryka)
Gdzie można pobrać ET?
Wolfenstein ET została udostępnionaa w Internecie jako pełna wersja bez opłat.
Gre można pobrać z tąd
Do poprawnej gry potrzebny jest Patch 2.60v znajdujacy sie w linku powyżej
Komponenty gry
Gra jest dość stara (1999-2001) i ma małe wymagania
Pentium III 600MHz, 128MB RAM, 32MB akcelerator 3D.
DirectX 9.0b - Windows 2000/XP
Zalecane karty graficzne
ATI - NVidia
Lista Graczy (z GoL'a)
Nick na GoLu|Nick w ET|Broń|Profesja|Drużyna
Ekologok|ekologok12|MP-40|Żołnierz/Medyk|OŚ(axis)


Wolfenstein ET|Lepiej umierać na stojąco niż żyć na klęcząco [1› - Ekologok
06.01.2008
11:03
[2]

Ekologok [ Pretorianin ]

nikt już w to nie gra?

06.01.2008
11:04
[3]

Mipari1002 [ HUNTER ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6702995&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.