GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Muzyka TECHNO

05.01.2008
12:50
smile
[1]

grajkasz [ Centurion ]

Muzyka TECHNO

Znacie jakieś fajne piosenki techno

05.01.2008
12:51
smile
[2]

Frogus121 [ Kitchen Vanquisher ]

fajne piosenki techno

Co to ? Oksymoron ?

05.01.2008
12:51
smile
[3]

koziolekl [ Generaďż˝ ]

Frogus - To tak jak "Fajne piosenki metalowe".

05.01.2008
12:52
[4]

grajkasz [ Centurion ]

DAWAJCIE DALEJ

05.01.2008
12:52
smile
[5]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

05.01.2008
12:53
[6]

NRG [ Centurion ]

piosenki ? XD

Techno -> Climax
Trance -> ATB , Blank And Jones , Svenson

05.01.2008
12:54
[7]

rpn [ ... ]

www.djwitek.prv.pl

Nie dziękuj.

05.01.2008
12:54
smile
[8]

Bzyk [ Offensive ]

Znamy znamy i z chęcią podpowiadamy:

W Polsce królami (a nawet korci mi nazwa "bogami") techno są z pewnością utalentowani człowieczkowie o ksywach Kalwi & Remi. Całe szczęście, że kiedyś się spotkali i w ten oto sposób zrodziło się najwyższej jakości techno made in poland.

Polecam Ci ich, a zaa-za-zanim zapytasz jak ich ściągnąć, odeślę Cię do mp3.wp.pl - tam następnie w kolejnym kroku wpisujesz do wyszukiwarki słowo klucz "Kalwi" i możesz za chwilę rozkoszować się.

05.01.2008
12:55
[9]

grajkasz [ Centurion ]

rpn--------> ale dawaj tytuły piosenek

05.01.2008
12:56
[10]

NRG [ Centurion ]

Bzyk --> raczej trance nie techno

05.01.2008
12:56
smile
[11]

DeVitoo [ AWF Poznań ]




MC Pele- Namorar Pelado

Fajny kawałeczek, przyjemny.

05.01.2008
12:56
smile
[12]

SanthiX [ Almost Saint ]

Świetny PsyTrance: soundtrack z gry KKND: Krossfire.

EDIT: Oczywiście na necie tego raczej nie znajdziesz.

05.01.2008
12:57
[13]

Bzyk [ Offensive ]

NRG >> ok, a czy kwadrat jest prostokątem czy prostokąt kwadratem? I czy wszystkie prostokąty muszą być kwadratami?

05.01.2008
12:58
[14]

DeVitoo [ AWF Poznań ]

Bzyk--> NRG ma rację, Kalwi i Remi grają trance, a ten wywód Twój wyżej nie pasuje do sytuacji ;)

05.01.2008
12:59
smile
[15]

NRG [ Centurion ]

hehe... roznica jest...posluchaj Climaxu a np Tiesto : )

05.01.2008
12:59
[16]

grajkasz [ Centurion ]

dajecie piosenki a nie DYSKUTUJECIE

05.01.2008
12:59
[17]

<XardaS> [ Shadow Thief of Amn ]

Scooter - The Question is, what is the Question

05.01.2008
12:59
smile
[18]

Bzyk [ Offensive ]

O wielki DeVitoo, a jak Ci pokaże wśród wielkiej kolekcji pięknej muzyki Kalwiego i Remiego coś co nie jest trancem to co? A tak w ogóle wg Twojej definicji, czymże jest trance a czymże jest techno i co to jest techno ? He ?

05.01.2008
13:00
smile
[19]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Wchodzisz na wrzuta.pl, wpisujesz "The Real Booty Babes". Koniec

Dajcie i dajcie, wszyscy ci już podali linki do stronek, ale nieeeee, może jeszcze szanownemu panu na złotej tacy plytkę z nagranymi przynieść? :/

05.01.2008
13:02
smile
[20]

grajkasz [ Centurion ]

Dajcie piosenkie

05.01.2008
13:04
[21]

Antemos [ Pretorianin ]

Piosenki, czy techno?

05.01.2008
13:04
[22]

DeVitoo [ AWF Poznań ]

grajkasz---> i w tym momencie Tobie za kulturkę podziękuje, nie będę się już fatygował.

Bzyk---> Spokojniej, widzę, iż żyłka pęka, a to nie dobrze heheh

Oczywiście, że mają coś pod techno zagrane, ale głównie robią trance, także musisz pomyśleć, użytkownik nie znający ich nie będzie potrafił znaleźć kawałka techno w ich twórczości więc nie uogólniaj, tylko podaj konkretny kawałek jemu. .... w sumie nie podawaj bo z grzecznością u niego daleko.

05.01.2008
13:04
[23]

grajkasz [ Centurion ]

Techno


TYTUŁY

05.01.2008
13:06
[24]

Bzyk [ Offensive ]

Jeśli ktoś pyta o kawałki techno, to wątpię, że wie co to jest Trance. Poza tym trance zalicza się do techno więc nie rozumiem już kompletnie nic i nawet odechciało mi się już ironizować, bo nawet nie zauważyłeś, że od początku ironia wylewa się z kołnierza ;)

05.01.2008
13:06
[25]

grajkasz [ Centurion ]

Przepraszam was WSZYSTKICH naprawde

05.01.2008
13:06
[26]

Mat3iz [ Konsul ]

NGR - Climax? Jak juz to Qlimax ; )

Techno -> Climax
Trance -> ATB , Blank And Jones , Svenson


Ano chyba ze jest jakis artysta/DJ Climax a ja go nie znam :P

Qlimax to Hardstyle :P Tak samo jak nie podpisujesz pod Techno Trance'u to nie podpisuj Hardstyle'u . (mimo, ze obydwa sa podgatunkami techno, lol)

A co do kawalkow, nie wiem, nie slucham ^^

05.01.2008
13:07
smile
[27]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Znacie jakieś fajne piosenki techno

Niestety nie ma takich...

05.01.2008
13:08
[28]

NRG [ Centurion ]

Bzyk -->

Trance --> Mieszanka szybkich rytmow i powolnych , dlugich dzwiekow syntetycznych. Styl dosc szybki , czasem chaotyczny. Znacznie szybszy od house'u. W "transie" najwiekszy nacisk kladzie sie na wywolanie atmosfery i nastroju.


Techno --> Jest glownie tworzony za pomoca komputerow i sprzetu muzycznego (syntezatory , keyboardy, stacje perkusyjne i miksery). Czasami trudno odroznic trance / techno ale ten kto sie zna nie ma z tym problemow :)

Dalem Ci juz bardzo prsoty przyklad --> przesluchaj cos z Climaxa albo Kraftwerk a potem ATB , Tiesto , KALWI & REMI

I tu sie troche mylisz bo trance nie dokonca sie zalicza do techno

05.01.2008
13:10
smile
[29]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Bzyk >>> Bez urazy, ale niepotrzebna "napinka", Bo Kalwi & Remi, to rzeczywiście Trance, a "Techno", to raczej Pakito i te sprawy. ;D

05.01.2008
13:10
[30]

Bzyk [ Offensive ]

"Jest glownie tworzony za pomoca komputerow i sprzetu muzycznego (syntezatory , keyboardy, stacje perkusyjne i miksery)." - a trance nie jest ?? ...

05.01.2008
13:11
[31]

Łyczek [ Legend ]

Kalwi & Remi nie grają typowego trance lecz bardziej electric-house.
Qlimax to nie żaden trance lecz hardstyle.

Mieszacie Panowie style muzyki.

[Edit] Wiedziałem, że mery zaraz przyjdzie :)

05.01.2008
13:12
[32]

Bzyk [ Offensive ]

meryphilla>> no nie będę się sprzeczał :)

05.01.2008
13:12
[33]

NRG [ Centurion ]

Bzyk --> techno "GLOWNIE" i koniec bo widze ze i tak do Ciebie nic nie dociera...

Mat3iz --> hehe nie pomylilem sie : ) chodzilo mi o wykonawce : ) a Qlimax tez moze byc dobrym przykladem wlasnie jako hard style.

05.01.2008
13:12
[34]

koziolekl [ Generaďż˝ ]

Bzyk - Nie wiesz, że jeśli się na czymś nie zna, to się na ten temat nie wypowiada? Ale mnie wnerwiają tacy idioci, którzy mędrkują, albo mówią, że nie ma fajnych kawałków techno, mimo, że całe techno znają tylko z VIVY i Pakito.
Sam techno ani trance nie słucham, jedynie na imprezach. Ale się nie rzucam. Tak samo z rockiem i metalem - dla mnie to wielkie gówno, darcie ryja. Ale nie krzyczę o tym.

05.01.2008
13:14
smile
[35]

Bzyk [ Offensive ]

koziołku, ale mi się wydaje, że na ten temat jakieś tam pojęcie mam, ale mogę być w błędzie, za co przepraszam...

05.01.2008
13:16
[36]

koziolekl [ Generaďż˝ ]

Jak widać byłeś w błędzie, zdarza się :)

Jednak to nic w porównaniu do postów 2, 21, 27 - Banda idiotów :/

05.01.2008
13:17
smile
[37]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Łyczek >>> Nie przeginaj. ;P

Nie nazwiesz chyba gatunku Kalwiego i Remiego Progressivem? ;D

Grają Trance, a że specyficzny, to już Twój problem. ;P
Dla mnie są na równi z Tiesto, ATB i innymi podobnymi penerami. ;P

05.01.2008
13:20
smile
[38]

Bzyk [ Offensive ]

meryphilla >> nie porównuj Kalwiego do ATB :) ATB już prędzej grają trance tak w ogóle, a jak słyszę większość kawałków Kalwiego, to z trancem mało mi się kojarzą.

05.01.2008
13:20
[39]

NRG [ Centurion ]

Łyczek ---> : ) nie zabardzo ten house pasuje do k&r...

Jak dla mnie to house glownie graja --> Paul Van Dyke , Daft Punk , Bob Sinclair , Dimitri from Paris , Cassius , Sneak itp. Myle sie ? Raczej nie

05.01.2008
13:20
[40]

Łyczek [ Legend ]

merry ---> A jak dla mnie nie można porównywać Tiesto do K & R ale K & R do ATB tak :)

A czy ja tak nazwałem ? Nie mówię, że grają progressive house lecz electro house a minimalna różnica jest.

05.01.2008
13:22
[41]

Bzyk [ Offensive ]

NRG >> chyba też coś Ci się popstrykało, jeśli Paul Van Dyke gra house. Daft Punk hmmm... no ale niech Ci będzie, bo znowu ktoś napiszę że się mądrzę :)

Słuchałeś Freemasons ? Zmierzam do tego, że odłamów house jest znowu tyle, że pewnie mało kto wszystkie zna. Tak samo nadal będę się upierał, że trance to podgatunek szeroko pojętego techno.

EDIT: sorry merry, ATB oczywiście to pseudonim kolesia

05.01.2008
13:23
smile
[42]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

ATB nie "grają", bo to tylko jeden gostek stoi za projektem, a po drugie Kalwi & Remi właśnie są takimi podobnymi jak ATB "pseudoTransiarzami", bo "czystego" Trance nie tworzą, ale ciężko nazwać ich muzykę House'm, Techno czy Progressive'm. :)

05.01.2008
13:23
[43]

NRG [ Centurion ]

Łyczek --> a no tak sorrki : ) ale i tak raczej to trance...no moze elementy sa z e. house....kazdy inaczej slyszy :P

Bzyk --> hehe jestem pewien ze nic mi sie nie popstrykalo....bylem na 6 imprezkach z PvD i pare razy przy zapowiedzi byly teksty "krol house" hehe ; ) Chociaz trudno to odroznic : )

05.01.2008
13:24
[44]

Łyczek [ Legend ]

NRG ---> Po pierwsze nie napisałem house tylko electro-house a po drugie PvD nie gra house.

merry ---> Nigdy nie zrozumiesz, że trance jest komercyjne i niekomercyjne.

05.01.2008
13:26
[45]

WolverineX [ Legend ]

Znacie jakieś fajne piosenki techno
OMFG !!1 to NIE muzyka

05.01.2008
13:27
smile
[46]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Łyczek >>> Nie wiem, jak teraz, ale na etapie "Explosion" Kalwi & Remi nie mili praktycznie nic wspólnego z ElectroShitem. :)

Może i teraz bardziej maja coś wspólnego, ale przyznaje, że od czasu "Explosion" nie słyszałem ich "przebojów". :)

"merry ---> Nigdy nie zrozumiesz, że trance jest komercyjne i niekomercyjne.
"


Doskonale to znam.
Kojarzysz Xyla albo Gorump Peyya? ;D

05.01.2008
13:27
[47]

DeVitoo [ AWF Poznań ]

A co powiecie na temat tego kawałka? Tak lekko zmieniając tok rozmowy. Zaczęli troszkę majsterkować z electro.




Wolverine jesteś ubogi w konstruktywną wypowiedź

05.01.2008
13:28
[48]

Łyczek [ Legend ]

WolverineX ---> Panu już podziękujemy.

Ja nie będę miał zamiaru poraz kolejny z merry się kłócić o to co jest komercyjne a niekomercyjne, co to jest electro-house a progressive. Podałem swoje zdanie i tyle. Koniec gadki.

05.01.2008
13:29
[49]

NRG [ Centurion ]

Łyczek ---> ja tez bym powiedzial ze nie gra house....raczej typowe trance...no ale jesli juz w zapowiedziach tak mowili...i tak sie "glebiej" przysluchac... : ) No ale wszystko jest tak podobne ze latwo sie zakrecic

05.01.2008
13:30
smile
[50]

Łyczek [ Legend ]

[47] Nadal twierdzisz merry, że K & R to jest trance ?:)

BTW. Ten utwór zarejestrowany został w chicagowskim Green House Studio.

05.01.2008
13:31
smile
[51]

grajkasz [ Centurion ]

No to chyba rzeba zmienić temet postu

05.01.2008
13:33
[52]

Bzyk [ Offensive ]

grajkasz >> nie, nie trzeba, wejdź na mp3.wp.pl, tam masz kategorie muzyczne, wybierz tą, która Ci odpowiada i zobacz, co ma najwięcej pobrań. A jeśli chodzi o komercyjne kawałki, nie można udostępniać plików mp3 na tym forum chyba do takich wersji :)

05.01.2008
13:34
smile
[53]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

W tym kawałku akuratnie nie, ale patrząc przez całość twórczości Kalwiego i Remiego... tak ;P

Z tym, że fucktycznie zapędzamy sie w pułapkę Progressive i po części tych tandeciarzy można nazwać współczesnymi Progressivshitnymi Wojownikami ciskającymi kałem na lewo i prawo. ;D

05.01.2008
13:35
[54]

NRG [ Centurion ]

Łyczek ---> no tu masz racje : )

A ja zapodam juz klasyka ;)
Rank1
Three Drives
Svenson
Delerium (mam orginal na vinylu...jakosc zaje***)

05.01.2008
13:36
smile
[55]

Łyczek [ Legend ]

Haha :D Dobra ale widzisz :) Przynajmniej mam dowód, że mi podchodzą pod electro-house. Dobra mykam mery. Może kiedyś zmienisz zdanie przez takie rozmowy co do trance i house :) Pozdrawiam i jak wrócę to może pogadam z Wami jeszcze.

05.01.2008
13:40
smile
[56]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Łyczek >>> Co do House, to już dawno zmieniłem zdanie, jakieś 7 lat temu, kiedy kumpel zaintrygował mnie często pożyczanym ode mnie sładakiem "DJ's Take Control Vol. 3 mixed by Deep Dish" ;D

No a co do Trance, to jestem "forever fan" takich labeli, jak Platipus, czy Superstition. ;P

A w tej chwili na głośnikach "Liquid Cool" by Apollo 440 z albumu "Millenium Fever". :)

05.01.2008
13:41
[57]

NRG [ Centurion ]

ups zly link przy Three Drives

05.01.2008
13:44
smile
[58]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Ho ho. Greece 2000, to już klasyk nad klasyki ;D

05.01.2008
13:50
[59]

NRG [ Centurion ]

No i Blank And Jones - Mind of the wonderful : )

26.01.2008 Ekwador - manieczki !!! : )

05.01.2008
14:07
[60]

_Pikuś_ [ House music ]

Jeszcze jedna kwestia odnośnie K i R. Macie do czynienia tylko z ich produkcjami (typu Explosion czy Imagination) czy też słuchaliście ich setów? Bo to spora muzycznie różnica. Ich produkcje są wg mnie nie do słuchania ale sety traktuję całkiem inaczej. Kiedyś jak jeszcze słuchałem radia to dawali audycje typowo trance'owe, co prawda bardziej komercyjne kawałki ale jednak nie ten ich shit.

05.01.2008
14:16
[61]

NRG [ Centurion ]

jedynie co z k&r wpadlo mi w ucho to Independence...a calych setow niestety nie sluchalem

05.01.2008
14:21
[62]

WolverineX [ Legend ]

nie musiecie mi dziekowac
wiem ze ejstem wspanialy
nie nie mozecie mnie dotknac

05.01.2008
14:25
smile
[63]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Rosomak >>> Jesteś "Legend", więc któregoś dnia zaburzysz samopoczucie Soulcatchera i zobaczysz, że jednak nie jesteś tak "zajebisty", jak Tobie się wydawało i zaznamy spokoju od Twoich, beznadziejnych z odwłoka wyssanych komentarzy. :)

05.01.2008
14:26
smile
[64]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Pakito !

05.01.2008
14:28
[65]

NRG [ Centurion ]

Wlasnie....przypomnialem sobie pewien tytul....Opera...tylko nie znam deejaya. Nie moge wogole tej nutki znalesc :( Wie ktos cos na ten temat ?

05.01.2008
14:30
[66]

_Pikuś_ [ House music ]

Yomanda - Opera ??

05.01.2008
14:33
[67]

NRG [ Centurion ]

_Pikuś_ ---> Jestes bogiem :D

05.01.2008
14:36
smile
[68]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Ale tandeta...
Ja jedyną "Yomandę" pamiętam tylko z dwóch wałków Underground Resistance. ;P

05.01.2008
14:38
smile
[69]

Łyczek [ Legend ]

Opera Amsterdamu :) Manieczki i tylko czekać na ripostę mery :)

[Edit] Wiedziałem że zaraz będzie :) Nie myliłem się ;)

05.01.2008
14:39
smile
[70]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

05.01.2008
14:42
smile
[71]

_Pikuś_ [ House music ]

<--- [69]

NRG --> Akurat tylko to mi do głowy przychodziło. :)

mery --> Łeeee tam. Staaaare czasy! :P

05.01.2008
14:42
[72]

NRG [ Centurion ]

mery --> ? ;P Mi chodzilo glownie o pewien rmx bo oryginal tak srednio ... : ) Juz znalazlem : )

05.01.2008
14:43
smile
[73]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

ManieczkiGuys Wants You Masturbate!

xD


Muzyka TECHNO - meryphillia
05.01.2008
14:50
[74]

NRG [ Centurion ]

no co :D

--> DJ Magic konkurencja dla K&R ?

05.01.2008
15:13
smile
[75]

Łyczek [ Legend ]

[73] Który to Ty ?

05.01.2008
15:31
smile
[76]

cossacks [ Generaďż˝ ]

Piosenki i zespoły techno,ależ proszę:
Kalwi&Remi - czołowy polski przedstawiciel progressive trance
Alchemist Project - To już mocniejsze brzmienia techno, hard acid techno
East Clubbers - minimal techno, lepsi od Surgeona i Landstrumma
Pozostałych gwiazd "techno" z Manieczek i Eski nie znam,ale mniemam iż wkrótce o nich usłyszę na tym forum :D

05.01.2008
15:33
smile
[77]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Łyczek >>> Ten najbardziej spasiony i napigułowany, robiący za przewodnika stada napalonych rozmnażalników...

xD

05.01.2008
15:45
[78]

DeVitoo [ AWF Poznań ]

aaa... zapomniałem jeszcze o Mbrother, też niezłe hahhhah

05.01.2008
15:50
[79]

kubinho12 [ The Gooner ]

Dżizas skąd się biorą takie dzieci jak grajkasz? Psia mać to co się dzieje w tych czasach. Techno ogłupia :P

05.01.2008
17:25
[80]

mefek [ Konsul ]

Jak wyżej koledzy napisali to:
Kalwi & Remi
Dj Tiesto - najnowszy hit to My music song
Alchemist project z Mysic is my extasy i krishna
East Clubbers
i jeszcze może Max Farenthide
Zajrzyj na stronkę www.djwitek.prv.pl

06.01.2008
09:20
smile
[81]

cossacks [ Generaďż˝ ]

mefek Ta strona to wixa w każdym calu, nie znalazłem tam ani JEDNEGO utworu techno,ba o podgatunkach które wymieniłem to można zapomnieć :D Króluje tam radosna poptrance'owa i euro dance'owa łupanina dla nie wymagających nastolatków xD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.