GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Frontlines: Fuel of War [PC] Open Beta

05.01.2008
12:47
smile
[1]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Frontlines: Fuel of War [PC] Open Beta

W serwisie FilePlanet można już zdobywać klucze i ściągać betę gry Frontlines: Fuel of War (znaną też jako Frontlines: W ogniu wojny).

Tu zdobywamy klucz:


Stąd ściągamy klienta:


A tu macie info na GOLu:
https://www.gry-online.pl/s016.asp?id=7476



Ja już jestem szczęśliwym posiadaczem klucza i czekam w kolejce na pobranie. :)

Jak ktoś już przetestuje grę, to niech się podzieli wrażeniami.


Frontlines: Fuel of War [PC] Open Beta - COREnick
05.01.2008
12:50
smile
[2]

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]

THX za info ;). Pobieranie sobie teraz podaruje ponieważ NEO strasznie muli ;(. W nocy powinienem ściągnąć, czekam na tę produkcję ale nie wiem czy ruszy na moim sprzęcie.

05.01.2008
12:58
smile
[3]

viesiek [ Legend ]

średnie na jeża, mnie nie wciągnęło... ten cały patent z drone'ami jakiś taki nijaki, nie przypadł mi do gustu :p

05.01.2008
17:42
[4]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

kurde a ja się dopiero dowiedziałem

05.01.2008
19:29
[5]

B.a.l.d.u.r [ Centurion ]

A do tego trzeba mieć jakieś specjalne płatne konto na fileplanet?
I jest Single player?

05.01.2008
23:03
[6]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

to jest beta multiplayera

nie trzeba mieć konta
najlepiej ściągnąć z jakiegoś polskiego serwera bo zagraniczne są zapchane

05.01.2008
23:22
[7]

Ostachh [ Pretorianin ]

Shaybeck ---> trzeba mieć konto na fileplanet żeby ściągnąć stamtąd cokolwiek

06.01.2008
00:21
[8]

Jasiu-szturmowy [ Centurion ]

Czy hasło wysyłają na pocztę*???????

*internetową oczywiście taki np. onet poczta

06.01.2008
00:27
[9]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Jasiu--> Klucz wysyłają na pocztę, ale pojawia też się po podaniu danych i spisania kodu z obrazka.

06.01.2008
00:28
[10]

Jasiu-szturmowy [ Centurion ]

ok dzięki

06.01.2008
09:59
[11]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

ostach - ale ja radzę ściągnąć z polskiego IDG na przykład i idzie szybciej

ja mam taki problem że przycisk LAUNCH mi nie działa ...
co robić ? raz udało się wejść ... teraz na żaden serwer nie mogę - gra nie reaguje
już pomijam że jak wcisnę REFRESH albo wyjdę na chwilkę do opcji to wtedy w ogóle serwerów już znaleźć nie może i gra się zawiesza... żaal

06.01.2008
10:07
[12]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Ja też ściągałem z IDG. (wcześniej zacząłem ściągać z fileplanet, ale coś mi przerwało :/)

Też miałem problem z przyciskiem LAUNCH, ale po wytrwałych próbach udało mi się - pokazał się napis LOADING i...

...crash. :(

No nic, usunąłem grę, widocznie mi nie pójdzie...

06.01.2008
10:10
[13]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

niby od gf 6 działać ma

06.01.2008
10:28
[14]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Wszystkie inne gry, które działają na GF 6xxx działają i na mojej karcie. (w tym Unreal Tournament III, który też jest przecież na silniku Unreal Engine 3.0)

06.01.2008
11:39
[15]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

ta gra jest niedorobiona
jedyne pocieszenie - ta beta ma jakieś pół roku może i jeszcze więcej

06.01.2008
13:47
[16]

Tomas1987 [ Konsul ]

Moze mi ktos wyslać na maila cdkey?? Mam problem z fileplanet, wprowadzam do nich dane i jak pisze your cd key is._________. To mam ciemne pole zamiast cdkeya,
[email protected]

06.01.2008
15:35
[17]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Tomas--> Fileplanet wysyła ci klucz na maila automatycznie. Sprawdź pocztę.

06.01.2008
16:33
[18]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]



tutaj próbuj aż ci wyjdzie ... na o2 coś nie działa mi
na wp jest dobrze
jak nie widzisz w przeglądarce (explorer) to spróbuj firefoxa, albo opery lub na odwrót

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.