
COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Frontlines: Fuel of War [PC] Open Beta
W serwisie FilePlanet można już zdobywać klucze i ściągać betę gry Frontlines: Fuel of War (znaną też jako Frontlines: W ogniu wojny).
Tu zdobywamy klucz:
Stąd ściągamy klienta:
A tu macie info na GOLu:
https://www.gry-online.pl/s016.asp?id=7476
Ja już jestem szczęśliwym posiadaczem klucza i czekam w kolejce na pobranie. :)
Jak ktoś już przetestuje grę, to niech się podzieli wrażeniami.

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]
THX za info ;). Pobieranie sobie teraz podaruje ponieważ NEO strasznie muli ;(. W nocy powinienem ściągnąć, czekam na tę produkcję ale nie wiem czy ruszy na moim sprzęcie.

viesiek [ Legend ]
średnie na jeża, mnie nie wciągnęło... ten cały patent z drone'ami jakiś taki nijaki, nie przypadł mi do gustu :p
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
kurde a ja się dopiero dowiedziałem
B.a.l.d.u.r [ Centurion ]
A do tego trzeba mieć jakieś specjalne płatne konto na fileplanet?
I jest Single player?
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
to jest beta multiplayera
nie trzeba mieć konta
najlepiej ściągnąć z jakiegoś polskiego serwera bo zagraniczne są zapchane
Ostachh [ Pretorianin ]
Shaybeck ---> trzeba mieć konto na fileplanet żeby ściągnąć stamtąd cokolwiek
Jasiu-szturmowy [ Centurion ]
Czy hasło wysyłają na pocztę*???????
*internetową oczywiście taki np. onet poczta
COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Jasiu--> Klucz wysyłają na pocztę, ale pojawia też się po podaniu danych i spisania kodu z obrazka.
Jasiu-szturmowy [ Centurion ]
ok dzięki
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
ostach - ale ja radzę ściągnąć z polskiego IDG na przykład i idzie szybciej
ja mam taki problem że przycisk LAUNCH mi nie działa ...
co robić ? raz udało się wejść ... teraz na żaden serwer nie mogę - gra nie reaguje
już pomijam że jak wcisnę REFRESH albo wyjdę na chwilkę do opcji to wtedy w ogóle serwerów już znaleźć nie może i gra się zawiesza... żaal
COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Ja też ściągałem z IDG. (wcześniej zacząłem ściągać z fileplanet, ale coś mi przerwało :/)
Też miałem problem z przyciskiem LAUNCH, ale po wytrwałych próbach udało mi się - pokazał się napis LOADING i...
...crash. :(
No nic, usunąłem grę, widocznie mi nie pójdzie...
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
niby od gf 6 działać ma
COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Wszystkie inne gry, które działają na GF 6xxx działają i na mojej karcie. (w tym Unreal Tournament III, który też jest przecież na silniku Unreal Engine 3.0)
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
ta gra jest niedorobiona
jedyne pocieszenie - ta beta ma jakieś pół roku może i jeszcze więcej
Tomas1987 [ Konsul ]
Moze mi ktos wyslać na maila cdkey?? Mam problem z fileplanet, wprowadzam do nich dane i jak pisze your cd key is._________. To mam ciemne pole zamiast cdkeya,
[email protected]
COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Tomas--> Fileplanet wysyła ci klucz na maila automatycznie. Sprawdź pocztę.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
tutaj próbuj aż ci wyjdzie ... na o2 coś nie działa mi
na wp jest dobrze
jak nie widzisz w przeglądarce (explorer) to spróbuj firefoxa, albo opery lub na odwrót