GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zapakować procesor?

05.01.2008
12:14
smile
[1]

Joshua1990 [ Konsul ]

Jak zapakować procesor?

Wysyłał już ktoś kiedyś procesor pocztą? Będe robił to pierwszy raz i chcę aby paczka bezpiecznie dotarła do odbiorcy. Jak powinienem go zapakować? :)

05.01.2008
12:17
[2]

Igierr [ Isilven ]

zapakuj tak by nie doznawała żadnych poważnych wstrząsów w czasie podróży. owiń pudełko z procesorem grubo czymś miękkim. Sam procesor wsadź do jakiegoś pudełka wyściełanego jakimś miękkim materiałem tak by procesor był unieruchomiony.

05.01.2008
12:19
smile
[3]

Joshua1990 [ Konsul ]

Ten miękki materiał to mogą być papierowe ręczniki?

05.01.2008
12:22
[4]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

Gdzies slyszalem o wbiciu prcesora w kawalek styropianu. Oczywiscie styropian unieruchomic.

05.01.2008
12:22
[5]

Igierr [ Isilven ]

też się nadają. Może też być wata lecz przykryta właśnie papierowym ręcznikiem.

05.01.2008
12:24
[6]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Potwierdzam : Styropian i babelkowa torebka+pudeleczko.100% pewnosci.

05.01.2008
12:26
[7]

eXtreme86 [ Konsul ]

Tak jak koledzy wyżej polecają, czyli styropian.

05.01.2008
12:42
smile
[8]

Regis [ ]

Przed transportem pozaginaj wszystkie nozki do srodka, zeby sie nie polamaly!

05.01.2008
12:48
[9]

halski88 [ Pan Prezes ]

Regis - a jak tak zrobi? Uważaj na swoje rady:P

05.01.2008
12:49
[10]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Regis -> szczegolnie zalecane przy podstawce LGA...

05.01.2008
12:53
[11]

morph_eus [ Konsul ]

a ja wsadziłem kiedys celinke 800 owinieta w srajtaśme do pudełeczka po czekoladkach kinder tych kwadratowych :D i git poszło ;Pa na allegro miałem komentarz " profesjonalnie zapakowane " :P

05.01.2008
12:53
[12]

Hakim [ Complete ]

Koniecznie szczelnie owiń folią pudełko czy w co tam będziesz miał włożonego procka.
Nie wiem jak się ona fachowo zwie. Taka czarna, wielowarstwowa jest najlepsza (zawsze w tym mi przysyłają elektronikę).
Zabezpieczy przed przypadkowymi przemoknięciami/wilgocią gwarantowane.

05.01.2008
13:54
smile
[13]

^^MyKs^^ [ Centurion ]

<------ post nr 11


najlepiej w styropian oraz w pudełko i folia bąbelkowa i wysyłaj kurierem

05.01.2008
13:57
[14]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Ja jak odebrałem procesor to był w woreczku z folii bąbelkowej, zawinięty w kartonik i włożony do koperty bąbelkowej.

05.01.2008
14:06
[15]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Zamrozić i wykruszyć !

spoiler start
ojoj nie ten wątek
spoiler stop

05.01.2008
14:11
[16]

Frater21 [ Chor��y ]

Procesor powinien być w specjalnym plastikowym pudełku na procesor. Potem powinno to pudełko być włożone w opakowanie żeby chroniło procesor przed warunkami atmosferycznymi. W opakowaniu powinno się znajdować coś miękkiego np. styropian, wata, itp.. Opakowanie powinno być pokryte folią.

05.01.2008
14:13
[17]

Fett [ Avatar ]

Najlepiej przejść do najbliższego sklepu komputerowego i poprosić o pudełko po procesor, pewnie mają tego na pęczki.

05.01.2008
14:16
smile
[18]

Lucky_ [ god ]

Kiedys tez procka wysyłalem. Jako pudeleczko dobre moze byc opakowanie po jakis tabletkach ala Apap. Do tego pudełeczka dałem tez nieco skrocone chusteczki higieniczne (na gore i dol procka). Tak przygotowane pudelko z prockiem wysyłamy w kopercie ochronnej (z bąbelkami).

05.01.2008
14:23
smile
[19]

Joshua1990 [ Konsul ]

Regis-> Dzięki, teraz będe mógł spać spokojnie, nie martwiąc się o przesyłke

Fett-> No w sumie mam ze 100 metrow do sklepu komputerowego takze chyba się przejde. Tylko tak troche dziwnie, wszyscy kupują sprzęt, a ja powiem "Poprosze pudelko do procesora" :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.