GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Usunąć Viste...

05.01.2008
11:14
[1]

Mayday1 [ Konsul ]

Usunąć Viste...

Do niedawna miałem zainstalowanego na dysku C Windowsa Xp, a na E Viste. Ostatnio zrobiłem formata C i od nowa zainstalowałem XP. Stara Vista z dysku E nie jest mi już potrzebna i tu pojawia się problem. Jak ją usunąć?? z poziomu XP oczywiście. Wyskakuje mi "odmowa dostępu" i żebym sprawdził czy dysk nie jest zapełniony lub chroniony przed zapisem itd...

05.01.2008
11:16
[2]

wysiak [ Generaďż˝ ]

Sformatuj ten dysk, wzglednie usun partycje, stworz od nowa, i sformatuj.
Panel sterowania / Narzedzia administracyjne / Zarzadzanie komputerem / Zarzadzanie dyskami

05.01.2008
11:17
[3]

_Robo_ [ Senator ]

Najszybiej i bez problemow to format e:
A problem jest z uprawnieniami, poczytaj o przejmowaniu plikow na wlasnosc pod XP i w ten sposob tez sie da, tylko jest to troche dluzsze.

05.01.2008
11:18
[4]

Mayday1 [ Konsul ]

Właśnie chodzi o to, że nie chce go formatować, za dużo rzeczy do stracenia (lub płyt do wypalenia)...

05.01.2008
11:19
[5]

_Robo_ [ Senator ]

No to:

05.01.2008
11:22
[6]

Narmo [ nikt ]

Przejmowanie do końca nie pomoże bo nie wszystkie pliki da się potem usunąć. Może przekonwertowanie partycji na FAT32, wykasowanie plików i potem znowu przekonwertowanie na NTFS?

05.01.2008
11:23
[7]

_Robo_ [ Senator ]

Dwukrotnie w ten sposob usuwalem viste z nftsa i sie dalo, tylko nigdy nie udalo sie jednym przejeciem :) Dlatego napialem ze to dluzsza metoda niz format.

05.01.2008
11:26
[8]

Kumavan [ Bad to the bone ]

A na innych partycjach nie masz miejsca na przerzucenie stuffu? Może to okazja do zrobienia porządków :)

Jak to brzmi "stara Vista"... u mnie nie było żadnej :P

05.01.2008
11:31
[9]

Mayday1 [ Konsul ]

Jak u mnie we właściwościach folderu nie ma zakładki "zabezpieczenia"... Nie kumam tego przejmowania. Nie mam nawet połowy potrzebnego miejsca na innych partycjach :/

05.01.2008
11:48
[10]

_Robo_ [ Senator ]

Pewnie musisz wylaczyc "proste udostepaninie plikow" jeszcze, chyba ze masz home to tam ztcp trzeba odpalic awaryjny zeby byla ta zakladka

05.01.2008
11:58
[11]

Mayday1 [ Konsul ]

Ok przejąłem folder na koncie administratora i ustawiłem dla wszystkich pełny dostęp, ale problem nie zniknął, nadal nie można usunąć... Co z tym jeszcze można zrobić??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.