Lolter [ Totally ]
WinAVI
Witam.Mam mały problem.Dostałem od kumpla film w formacie .rmvb(w dwóch częściach).Jako, że chcę go nagrać na DVD musiałem go przekonwertować.Do tego użyłem programu WinAVI.Niestety Program konwertuje film do dvd, robi się kilka plików, film jest dalej podzielony na 2 części i co gorsza, nie jest nagrany od początku, tylko jakoś jakby od srodka ale też nie do końca.Początek jest gdzieś na końcu większego pliku.
Lolter [ Totally ]
UP

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]
zmień program?
misztel [ +0,10gr! ]
Jako że w twoim poście o nic nie pytasz, więc chyba nas o tym informujesz.
Więc przyjąłem twój post do wiadomości.
Lolter [ Totally ]
To chyba oczywiste, że pytam co mam zrobić żeby jakoś normalnie przekonwertować ten film.
Lolter [ Totally ]
UP
Lolter [ Totally ]
UP