GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WinAVI

05.01.2008
11:07
[1]

Lolter [ Totally ]

WinAVI

Witam.Mam mały problem.Dostałem od kumpla film w formacie .rmvb(w dwóch częściach).Jako, że chcę go nagrać na DVD musiałem go przekonwertować.Do tego użyłem programu WinAVI.Niestety Program konwertuje film do dvd, robi się kilka plików, film jest dalej podzielony na 2 części i co gorsza, nie jest nagrany od początku, tylko jakoś jakby od srodka ale też nie do końca.Początek jest gdzieś na końcu większego pliku.

05.01.2008
14:20
[2]

Lolter [ Totally ]

UP

05.01.2008
14:22
smile
[3]

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]

zmień program?

05.01.2008
14:25
[4]

misztel [ +0,10gr! ]

Jako że w twoim poście o nic nie pytasz, więc chyba nas o tym informujesz.

Więc przyjąłem twój post do wiadomości.

05.01.2008
15:00
[5]

Lolter [ Totally ]

To chyba oczywiste, że pytam co mam zrobić żeby jakoś normalnie przekonwertować ten film.

05.01.2008
19:53
[6]

Lolter [ Totally ]

UP

06.01.2008
16:14
[7]

Lolter [ Totally ]

UP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.