BunnyBunny [ Junior ]
iPod mi się popsół.
;| poprostu się nie chce włączyć. może ktoś zna przyczynę? nie rzucałam nim nawet xDD.
wiecie ;d. taki Apple Nano.
mycha921 [ Invisible ]
Jasnowidzami nie jesteśmy :P. Podaj okoliczności padnięcia twojego iPoda.

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Może wrzuciłaś go w rosół?
Skoro się popsół

KrzywdaKorona [ Konsul ]
Masz go na gwarancji??? Może by się tak rozpisać troszkę:/
Hugunumana [ Konsul ]
popsół??? Boze przez "u" otwarte!!
moze baterie naladuj:P

Lolter [ Totally ]
Trzeba wymienić baterie.
Soulcatcher [ end of winter ]
Podłącz do ładowarki
Cainoor [ Mów mi wuju ]
W instrukcji jest napisane, jak zrobić format iPoda. Mi raz pomogło.