GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gigant wśród komputerów

05.01.2008
10:55
[1]

Eckity [ Konsul ]

Gigant wśród komputerów



Jego koszt to 11 999zł.

Ale machina! Co o niej sądzicie?

05.01.2008
10:59
[2]

Kumavan [ Bad to the bone ]

Pamięć i HDD jakoś nie robią na mnie wrażenia, bo u niektórych znajomych widziałem więcej. Co do reszty, nie znam się, ale cena 12 tys za takie coś wydaje się być wzięta z sufitu.

05.01.2008
11:02
[3]

wysiak [ Generaďż˝ ]

Zaden to gigant, i nie wiem skad wzieta jest ta cena, bo ten komp na pewno nie jest tyle warty.

05.01.2008
11:04
smile
[4]

viesiek [ Legend ]

ta grafika jest do dupy... 40% ceny tego kompa to procesor :) ja bym tego nigdy nie kupil

05.01.2008
11:04
[5]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

za taką kasę można złożyć dużo lepszy

05.01.2008
11:06
[6]

Hugunumana [ Konsul ]

i taki zasilacz to ja mam w kompie...nie wiem skad im ta cena przyszla do glowy to jest za drogie!!!

05.01.2008
11:07
[7]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Grafike dobrali jak do swini siodlo :) Dodatkowo cena jest przegieciem ostrym.Taniej mozna takie cos zlozyc :) Ogolnie lepiej poczekac do marca i dopiero skladac lub kupowac tego typu "potworki".

05.01.2008
11:10
[8]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Pshemeck---> A co sie stanie w marcu?

05.01.2008
11:14
[9]

Eckity [ Konsul ]

W gazecie jest podana taka cena. A jaką kartę mógłby mieć ten komp lepszą?

05.01.2008
11:14
[10]

Kumavan [ Bad to the bone ]

Hugunumana ---> Zasilacz, zasilaczowi nie równy. Za Chiefteca zapłacisz 200, za Tagana 400, a za Dark Powera 600 pln. Co nie zmienia faktu, że cena sufitowa.

05.01.2008
11:16
[11]

viesiek [ Legend ]

Kartę? 8800 GTS 512

05.01.2008
11:19
[12]

Hugunumana [ Konsul ]

Kumavan ---> no ale nawet nie podali nazwy:/ ja mam akurat Chiefteca....

Chodzi mi o moc... Jest stanowczo za mala mogli np dac z 800W:D Juz by to inaczej wygladalo

05.01.2008
11:20
[13]

wysiak [ Generaďż˝ ]

Hugunumana --> Po jaka cholere 800W do tego kompa? Zeby ladniejsza cyferka byla?

05.01.2008
11:26
[14]

Lozano23 [ Pretorianin ]

kości RAM są lepsze z CL4 czy CL5?

05.01.2008
11:26
[15]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

W marcu sprawa GF 9x powinna juz byc rozwiazana :) Na dzien dzisiejszy mozna przeczytac ze nowe najmocniejsze karty beda mocniejsze od GTXU o ok 35% a to juz sporo.Wiemy jednak ze przed premiera duzo sie mowi a jest jak jest :) Wszystko rozeszlo sie o malutkie szczegoly ktore jednak zebrane do kupy moga dac ostrego kopa.Sam czekam na nowe karty bo mam dosc problemow ze swoimi.

Wysiak - Zazwyczaj takie komputery podkreca sie po pewnym czasie i sam z wlasnego doswiadczenia wiem ze przy 2 kartach w SLI i innych duperelach Tagany 700 potrafia padac jak muchy :)

05.01.2008
11:29
[16]

wysiak [ Generaďż˝ ]

Pshemeck --> Ale ten komp nie ma 2 kart, a jedna (co samo w sobie jest zartem w desktopie na 12k pln), i w obecnej konfiguracji uzywa realnie na oko jakies 250W:) Po podkreceniu moze doszedlby do 300W. 560W zasilka (byle dobrej firmy) ma duuuzy zapas.

05.01.2008
11:30
[17]

Fett [ Avatar ]

wysiak - w tym komputerze chodzi głównie o to żeby ładne cyferki były

05.01.2008
11:31
[18]

pawcio005 [ Pretorianin ]

nVidia GeForce 8800 GTS 640. Co za dureń skladal ten komputer? Myslalem ze za tak cene to bedzie cos naprawde dobrego, a ten komputer, to reklama i nie jest w ogole wart swojej ceny.

05.01.2008
11:37
[19]

kondziol6 [ Centurion ]

Zgadzam się że za taką kasę można kupić pojedyńcze część i zbudować o 3x lepszy od tego komputer!
Dla mnie kto chce mieć komputer-gigant powinien kupować pojedyńcze części!!!

05.01.2008
11:40
[20]

pr0_gamer [ Konsul ]

Cena wyssana z palca... za 8.000 PLN można kupić coś lepszego.

Ale machina! Co o niej sądzicie?
- Nie machina, tylko średniej klasy komputer z wydajnym procesorem i ponadprzeciętną pamięcią RAM.

05.01.2008
11:44
[21]

zmudix [ palnik ]

Ciekawe, czy znajdzie się frajer, który go kupi. :)

Co zaś sądzicie o tym potforku?

05.01.2008
11:47
smile
[22]

wysiak [ Generaďż˝ ]

zmudix -->

05.01.2008
11:47
[23]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

Takie coś za taką cenę?
Przecież poza procesorem, to przeciętny komputer...
I jeszcze ta grafika- o dupę potłuc... do kompa za 12 000zł... lol

05.01.2008
11:49
[24]

Yanke$ [ Pretorianin ]

procesor za 3500 zł dyski za 1000 zł...jedna karta graficzna i do tego słaba....to juz jest lepsze

05.01.2008
11:54
[25]

lewy rangers [ Generaďż˝ ]

Psss ich chyba pogielo na pewno ten komp nie jest tyle wart. po cholere geforce gts 640mb skoro lepsza jest 512.i po co tai wielki dysk twardy? 500 pewnie by wystarczylo.a teraz jakby sie samemu zlozylo taki zestaw to by kosztowal jeszcze mniej.

Procesor: Intel Core2 Quad Extreme QX9650 3,00 GHz (S775) BOX - 3409zl
RAM: PDP Patriot Dual LLK 2x 2GB DDR2 EPP 800MHz CL4 - 468zl
Karta graficzna: GeForce 8800 GTS Gainward 512MB TV & 2x DVI (PCI-E) - 1299zl
Dysk twardy: Seagate 500 GB Barracuda 7200.11 (32MB, Serial ATA II) - 504zl

Cena: 5680zl

Ceny z komptronika wiec pewnie moze byc jeszcze taniej.
nie zrobilem jeszce plyty glownej i monitora i moze jeszce jakas karta muzyczna ale i tak wyjdzie taniej niz tamten. Moze to nie jest najlepsza konfiguracja ale nie jestem zbytnio orlem w komputerach :)

05.01.2008
11:59
[26]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

wysiu, zapytam z ciekawości, ile może trzymać bateria w tym laptopie, który podałeś?

05.01.2008
12:04
[27]

wysiak [ Generaďż˝ ]

Erazor --> Mysle, ze ok 1.5h.

05.01.2008
12:07
[28]

Igierr [ Isilven ]

po co komu taki komputer?? Dasz te 5tyś. mniej, a gry będą chodziły na max detalach ze wszystkimi bajerami jak na tym za 11tyś.

05.01.2008
12:08
[29]

Lozano23 [ Pretorianin ]

kości RAM są lepsze z CL4 czy CL5?

05.01.2008
12:12
[30]

Yanke$ [ Pretorianin ]

Lozano --> CL4

05.01.2008
12:12
[31]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

CL4 są lepsze

05.01.2008
12:13
[32]

Lozano23 [ Pretorianin ]

Dziękuję.

05.01.2008
13:32
smile
[33]

Drace66676 [ Konsul ]

To ja również sie dołęczę. To fakt. Cena wygórowana. A karta grafiki jak już tu ktoś napisał dobrana jak siodło do świni. Porażka. Kto ten komputer skłądał. Pozdro.

05.01.2008
13:42
[34]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Na allegro po 4 tysiące chodzą prawie że takie same. A tego kompa to chyba jakiś pijak składał i wszystkie części x2 podał.

05.01.2008
13:46
[35]

polak111 [ T42 ]

Gdyby tam był GF 8800 Ultra to ok, ale GTS ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.