
VIQS [ Pretorianin ]
Anty Wirus - porada
Może mi ktoś poradzić jakiegoś anty wirusa na PC ?? JAkiegoś zwykłego prostego bez ciągłych aktualizacji ( nie obraził bym sie jak by ktoś mi podał od razu linka ) z góry dziekuje :)
Plantator [ Prokonsul ]
Jeśli chcesz bez ciągłych aktualizacji to odpuść sobie antywirusa bo to nie ma sensu.
VIQS [ Pretorianin ]
no to niech bedzie z aktualizacjami :D
VIQS [ Pretorianin ]
no ejjj odpisz teraz
Grievous27 [ Konsul ]
taki prosty darmowy znany z licencja to.......avast
poprostu sciagnij ze stroiny domowej wersje home, dajesz swoj email, oni daja ci klucz rejestracyjny i git. Wklepujesz go i masz antywirusa na rok - potem mozesz za darmo rowniez przedluzyc licencje