GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

clopaki nie placza

05.01.2008
09:09
[1]

kostecki121 [ Junior ]

clopaki nie placza

ludzie pomuzcie gdzie jest lopata grabaza w akcie 2..????

05.01.2008
09:11
[2]

KzX [ Konsul ]

W jaskini a jaka to gra??

05.01.2008
09:12
[3]

cfs09 [ Konsul ]

Ta gra to chyba "Chłopaki nie płaczą", choć pewnosci nie ma...

05.01.2008
09:12
[4]

Łyczek [ Legend ]

Łopatę grabarza w prologu się znajdowało. Przy grobie była.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.